Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok már le koplalással?

Fogytatok már le koplalással?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyit és mennyi jött belőle vissza?

2013. ápr. 7. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem mert 20 fölött van az IQ-m.
2013. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

miért kellene koplalni?sztem az belehalt aki koplalt,nem fog írni.

és mind visszajön mikor normalis kajat eszel.

van a 7 napos diéta nézz utana a neten.ismeröseimnek bejött és nem jött vissza.

2013. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Igen, amikor 14 éves voltam. Kábé a másfélszerese jött vissza, hát valami remek dolog volt.

Most egészségesen lefogytam 11 kilót, és áldom az eszem, hogy már nem vagyok olyan hülye, hogy éheztessem magam.

2013. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, 57 kilóról 42-re, de szép maradt a bőröm. 44-re állt be az állandó súlyom, néha 45, de akkor már visszafogom magam. Persze most sem zabálok, egy idő után megtanulja az ember úgy kezelni az ételt, mint valamit, ami csak "another thing has to be done", amire nincs is igazából rá szüksége, és csak pénzbe kerül. Én jól el vagyok így, energikus vagyok, és még mindig kitűnően koncentrálok.:]
2013. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tudni kéne hogy hogy mükdöik a szervezet:


a zsírkészletek egy liptin nevű hormont termelnek, ami jelzi az agynak hogy nem kell az éhség érzetet bekapcsolni. egyúttal hatással van az anyagcsere folyamatra (felgyorsítja).

minnél magasabb a liptin értéke a szervezetben annál gyorsabban müködik az anyagcsere.


fogyasztószernek mégse lehet használni mert kimutatták hogy a kövér emberek szervezetében bár magasabb a liptin szint, de a szervezet "ellenállóbb" vele szemben (most nem jut eszembe rá a helyes szó, de ugyanaz a helyzet mint az inzulinnal cukorbetegeknél.


koplalás ideje alatt a liptin szint csökken, ezért az anyagcsere is csökken, mondhatni a szervezet átál koplalási üzemmódba, és tartalékója az energiát. ezért van hogy étkezés nélkül akár 4-5 napig is kibirja az ember...


szóval koplalással pont hogy nem lehet lefogyni.

2013. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem áll szándékomban koplalni, csak kíváncsi voltam.
2013. ápr. 7. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:

6 kg-ot, 2 jött vissza, de rosszul éreztem magam alatta, nem kívánom senkinek.. Elsősorban nem is fogyni akartam, csak rosszul érezni magam..Mellesleg az alakom ugyanolyan rossz maradt mint előtte volt, ha nem rosszabb.. Olyan szétfolyós.. Idióta voltam.. Ha visszamehetnék az időben biztos megverném magam..


Az éhségérzetet amúgy elsősorban nem a leptin hormon okozza, bár annak is nagy szerepe van benne, hanem a szövetek energiahiánya, csökken a vér glükóz, szabad aminosav és szabad zsírsav szintje. Amikor kajálsz utána visszaállnak a vérparaméterek a normális értékre..

2013. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 1x 15 évesen ( 1,5 hónapig koplaltam, és sportoltam mellette) 13 kg ment le, 59 kg lettem.

Ebből 4 év alatt 5 kg jött vissza.

2013. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, 7 kilót két hónap alatt leadtam.
2013. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a koplalás alatt azt érted, hogy édességet nem ettem, akkor igen.:D nekem már az is annak számított. 6kg ment le, persze sporttal meg normális kajával. Nem jött vissza.
2013. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!