Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok már koplalással?...

Fogytatok már koplalással? (kíváncsiságból érdekel) ha igen akk hány kg-ot fogytatok le? és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

másképp nem lehet fogyni ,csak koplalással,

-úgy még senki nem fogyott le ,hogy egy nap 5x jóllakott,

2013. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom!!
2013. jún. 30. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki koplal és éhezteti magát akkor elsősorban az izmokból fogy és később jön a jojózás és a tápanyag, vitaminhiány.

Teljes értékű ételeket kell enni, kásákat, sok nyers ételt, a teljes értékű ételek hamarabb eltelítenek tehát nem is fér az emberbe annyi kaja mint a hízlalóbb ételekből. Bélmozgást segítő ételek is elengedhetetlenek eleinte, de csak ezután lehet böjtölni (rengeteg folyadékkal) ha már a szervezet fel van töltve megfelelő tápanyagokkal. Böjtöket viszont lehet gyakran csinálni, de megfelelően felépítve és nem koplalva.

2013. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jó rendben! nem fogok koplalni! fogok enni csak keveset!

mivel nagyon nem szeretném azt hogy izomból fogyjak!

ink még izmosítani szeretném magamat kicsit főleg a hasamat.!

2013. jún. 30. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:

anorexiával fogytam,nagyjából 3hónap alatt 30 kg-t,60-ról 30-ra kb,170+ testmagasság mellett. emellett évekig bulimiás is voltam,ahogy az anorexiából "kigyógyultam". Nálam is így kezdődött,hogy koplalok egy kicsit. Aztán meg annyi mellékhatása lett,hogy azóta is nyögöm őket. Az orvosok nem véletlenül óvnak a koplalástól! És hogy mik a hátrányok? 7éven keresztül küzdöttem evészavarokkal,tudom miről beszélek,figyelj csak:

-járhatsz 2 hetente fogorvoshoz (ínysorvadás,fogszuvasodás,fogkiesés)

-jó néhány cm-t összemész a csontritkulásnak köszönhetően

-kimarad egy idő után a mensid,elmegy a szextől a kedved,nőgyógyászati problémáid lesznek

-egy idő után annyira összeszorul a gyomrod,hogy hiába akarnál enni,azt is kihányod

-depressziós és antiszociális leszel

-nem tudsz sportolni,leépülnek az izmaid

és még sorolhatnám.


Lehet,hogy drasztikus voltam,de jó,ha tisztában van mindenki ezekkel a dolgokkal.A legfontosabb a kiegyensúlyozott táplálkozás,figyeld,mire van szüksége a testednek. Bár én ketogén paleo szerint táplálkozom,nem szoktam ajánlani ezt az életmódot,mert kissé egyoldalú,és nagy önfegyelmet igényel,de bármelyik diéta megfelelő,a lényeg,hogy tudd tartani,és ne zabáld tele magad szénhidráttal.

a rendszeres mozgás pedig még fontosabb. de ezt mondani sem kell,gondolom.

2013. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem! én nekem tavaly augusztusban sikerült le fogynom 80kg-ról 70-75-re!

és még ebben a hónapban sikerült le fogynom 67kg-ról 63kg-ra

szval most 63vagyok! magasságom meg is van hozzá mivel 177cm magas lány vagyok! (13éves)

de minden álmom h modellkedhessek és h 55-58kg legyek!

2013. jún. 30. 16:21
 7/8 anonim válasza:
vágyaid között van az is hogy soha ne legyen menstruációd? mert kórosan soványan lazán meddő lehetsz
2013. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nincs.!
2013. jún. 30. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!