Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Akik koplalással fogytak!...

Akik koplalással fogytak! Hány kilót fogytatok, mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés

Tudtok valamo diétát (nem baj ha drasztikus) amivel 5-10kg lehet fogyni?


(Amugy edzek is de az nem válkt be csal még nagyobb darab lettem az izommal együtt 😭)


14/l



2017. okt. 15. 22:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

55kg vagyok meg 163cn

Mindjart elfolyok meg naponta kapok megjegyzeseket hogy milyen dagat vagyok😭😭😭

2017. okt. 16. 21:32
 12/19 anonim válasza:
100%

Húha szerintem keress fel egy agydokit nagyon gyorsan. Ezt csak a te érdekedben mondom,hidd el. Ilyen magasan ennyi kilóra még a kövér közelében sem vagy, főleg hogy még növésben vagy és megnyúlhatsz/vékonyodhatsz. Na meg az izmokat is kilóban mérik..


Én volt hogy betegség miatt 40 kiló voltam (ugyanolyan magas vagyok mint te) és mégis kövéreztek állandóan,meg disznóztak.. na most szerinted 40 kiló kövér?:D NEM.

Kit érdekel hogy a nyomorékok mit mondanak rád? Nekik mindig kövér leszel, vagy ronda, vagy buta, vagy bármi más amivel ártani akarnak neked. Meg kéne tanulnod leszarni ezeket, mert nem ők élik a te életed, hanem te. Ha éhezteted magad nem ők lesznek betegek, hanem te. Nem nekik kell a következményekkel élni, hanem neked.

Nem biztos hogy úgy érzed, de tényleg csak segíteni szeretnék neked.

De gondolom egy idegen szava nem sokat ér, biztos van legalább egy barátod, beszélj vele erről szerintem.. Hátha ő megváltoztathatja a véleményedet.

2017. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Na persze. Lehet, hogy nincs sok izmod és van rajtad felesleg, de kövér az garantáltan nem vagy.


Kis tájékozódás nem ártana. A vízivásnak semmi köze az anyagcseréd sebességéhez. Az, hogy nem eszel cukrot, jó, de nem ezen múlik a fogyás (persze segíthet).


Persze a hozzászólóknak sem ártana elgondolkodni, hogy mégis hogyan raktározna el a test egy csomót, ha a fenntartásához is kell, akkor is, ha kicsit belassul az anyagcsere. Nyilván meg lehet tartani a koplalással elért súlyt (leszámítva a visszajövő vizet+salakanyagot. normális, hogy pár kiló visszajön, nem zsírban), csak többletben nem ehet az ember s ez iszonyatosan kemény lehet adott esetben. Főleg, ha valaki egészen vékonyra fogy. Ismerek olyat, aki a vékonysághoz tartozó ételmennyiséggel (a koplalás után) csak ájuldozni tudott. Elfogadta, rendesen evett, feljött pár kiló, még mindig jól nézett ki, aztán helyreállt az anyagcseréjének a sebessége (nem tudom, mennyit lassult, de valamennyit tuti), jött fel némi izom s most már nincs nagy gondja a súlytartással (bár néha szigorítani kell). De sokkal egyszerűbb, ha eleve nem rontjuk el a dolgot koplalással. Neki évekig fokozottan oda kellett figyelnie fogyás után, szóval hiába szerencsés az ember s jön be neki a dolog, fogyás után kezdődnek a nehézségek. Sokkal jobbnak tűnik egészségesen fogyni, rengeteg okból. A többség pedig úgyis visszahízza, amit lefogyott. Úgy tűnik, sokan busásan is. Az életmódváltás az igazi, mozgással, nem ilyen drasztikus sokkolással, csak mert nem vagyunk olyan cérnaszálak, mint néhány osztálytársunk vagy koplalós modellek Photoshop után.

2017. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az agyad helyén lévő víz az a dagadt nem a tested.
2017. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Aranyos kommentek...

Igy 3-4 nap allat mar lefogytam 53,9kg-ra es nem vagyok ehes de 500kcal alatt maradok

2017. okt. 18. 18:29
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött az, hogy napi 3x ettem, reggeli, ebéd, vacsora. Közte csak víz. Bármit és bármennyit megettem, amit és amennyit kívántam, (de csak napi 3 evés), tehát nem koplaltam, nem szenvedtem. 5 hónap alatt lefogytam 20 kilót (81-ből). De én akkor 43 éves voltam, és nem fejlődésben levő fiatal lány.
2017. okt. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A kerdesemre valaszolna valaki nomralisan aki ugy fogyott le
2017. okt. 19. 18:12
 18/19 anonim válasza:
Én eü. okok miatt először 2 hét alatt 53.5-ről 38 kg-ra fogytam, csal vizet ittam. Aztán egy hétre gyomorszondát kaptam (az orrodon át a gyomrodba vezetnek egy csőt, ezen keresztül adnak tápszert majdnem 0-24-ben), de ettől nem híztam, a súlyom csak azért nőtt, mert volt valami a gyomromban. Amikor elkezdhettem enni, nagyon nehezen indult be a hízás. Nem ehettem zsírt, csak könnyen emészthető szénhidrátokat. Sokat ettem, kb. 6 hónap alatt értem el újra az 52 kilót. Ezután (mivel nem sportoltam), alig pár hónap alatt puha 54.5 lettem. :( Elkezdtem számolni a kalóriát, 2 hónap múlva újra normális 53 voltam, de abbahagytam. Júliusban kezdtem megint edzeni, akkor 55 Voltam, most 51-52 között ingadozom.
2017. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én kb egy évig koplaltam.. 6 hónapig fogytam is, de utána csak akkor tudtam volna fogyni, ha semmit nem eszek, mivel annyira belassult az anyagcserém. Kb egy hónapja 1500 kcalt eszem, és 6 hónap stagnálás után végre újra elkezdtem fogyni. Szóval inkább lassan fogyj , de biztosan.
2017. nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!