Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytatok már koplalással?

Fogytatok már koplalással?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 02:12
 2/7 anonim válasza:
igen, kb az egész életem egy koplalás. ;) olyan 13-14 éves koromig elég jó húsban voltam, relatíve. 60kg körül. aztán jött az első szerelem, meg az ilyen jellegű dolgok. vékony akartam lenni, alig ettem és teljesen működött, lefogytam 48-50-re. és ez így ment tovább, évekig. mindig csak annyit ettem, amire tényleg szükségem volt. most 21 vagyok, és most jutottam el arra a szintre, hogy már néha élvezetből is eszem, most 54kg vagyok és tiszta világvége feelingem van. :)
2013. júl. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

sehogy máshogy nem fogsz lefogyni ,csak koplalással,

-úgy még senki sem fogyott le,hogy egy nap 5 x jóllakott,

2013. júl. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja. Én nekem most jön a 6. kg. Ha betartanám, hogy napi ötször egyek, úgy hogy ne legyek éhes, akkor szerintem havi 1 kg még fel is jönne.
2013. júl. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de betegség miatt nem tudtam enni, amikor meggyógyultam olyan farkaséhségek jöttek rám, hogy egész nap ennem kellett, így gyorsan visszahíztam elvesztett kilóimat.
2013. júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 2 hét alatt fogytam 19 kilót, de semmit nem ettem csak keserű teát ittam és ennyi. nem ajánlanám senkinek, ki lehet bírni de utána jönnek a rosszullétek az izmaid is elsorvadhatnak... nem szabad ezzel játszani enni muszáj csak nem mindegy hogy mit mikor és mit mivel :)
2013. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mandula műtétem után fogytam, kb 10kg-t a tükör ugyanazt mutatta talán picit löttyedtebb voltam, gondolhatod hogy 5kg-t sem birtam megemelni, amint elkezdhettem enni és tudtam visszajött minden. Viszont egyedi mert ismerek olyat aki így 25kg-t ledobott és a bőre visszahuzodott és szép is lett.
2013. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!