Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Kamionos életmód mellett...

Fengou kérdése:

Kamionos életmód mellett szeretnék szálkásítani. Az alábbi diéta megfelelő-e? Milyen módosítást javasoltok?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok, 88 kg, kb.13-15%-os testzsíral, endomorf."A" vércsopurtú.

Van sport múltam.

Naponta 13-15 órát dolgozok (9-10 órát ülök, ez vezetés) .Szinte semmi más mozgás nincs naponta.

Szerencsés esetben heti 2 vagy 3x1 órás súlyzós edzésre és heti 1 futásra van időm(kb 40 perc), de van, hogy csak hétvégén tudok egy keveset edzeni.


Egy ilyen diéta jó lehet-e?

Nem edzés napon:

1250-1350 kcal

200 g fehérje

15 g szénhidrát

40 g zsír


Edzés napon:

Hozzá jön 1adag protein turmix és 30 g szénhidrát.


Heti 1x csaló nap.


2018. nov. 14. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is elhiszem, hogy egyes emberek 1g/ttkg fehérjével tömegelnek, de ez extrém eset, az emberek zömének több kell, szálkásításkor pedig a kalóriadeficit miatt eleve veszélyben vannak az izmok...

Azt már kikutatták, hogy a 2 is csak ilyen biztos, ami biztos dolog, mert amúgy 1,6-1,7 hasznosulhat naturálban. Illetve itt is vannak emberek, akik azt tapasztalták, hogy nekik magasabb ez az érték, ez hihető. De 2 fölött szinte 100%, hogy semmi értelme, hacsak nem kokszol a delikvens, mert az megváltoztatja a szervezetünk működését.

Nem véletlen, hogy a legtöbb helyen a 1,5-2 g/ttkg fehérjebevitelt találja az ember szálkásításhoz, már ha nem járunk elborult testépítő oldalakon, ahol elszállnak a csillagokba, kivéve, ha a delikvens lány, mert akkor mégse 3 legyen, hanem 1, mert sok kalória (!). Nos, az ilyen oldalaknak nem hiszek.

2018. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egy igazi kamionos 200 kilós bajszos állat more!
2018. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!