Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A gyümölcs, életmód váltás...

A gyümölcs, életmód váltás mellett mennyire árt a fogyásnak?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy sok benne a cukor.

De ha mondjuk azért elfogyasztok x mennyiséget az sokkal rosszabb mintha zöldségből tenném?



2017. júl. 27. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyümölcsöt milyen zöldség helyett.
2017. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyiség-, fajta-, diéta- és emberfüggő.


Ketogén diétában pocsék ötlet, ha engem kérdezel (lehet gyümölcsöt enni, de nagyon oda kell figyelni a mennyiségre s a zöldséget sosem adnám fel miatta. max 1-1 kivételes napon).

A gyümölcs ne vegye el a helyet a zöldségtől, az nem jó.


A cukor nem gond, energia (amúgysem minden gyümölcsben sok a cukor). Ha elhasználod s nem árt neked, jó. Ha éhes leszel tőle, az már más, de még az se baj, ha így is rendesen deficitben eszel s beviszel mindent, amit kell.

2017. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk répa helyett szilva. De ez már gondolom egy elég rossz eset...

De akkor általánosságban elmondható, hogy a zöldséget kéne erőltetni ha jól értem.

2017. júl. 27. 19:15
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon számolgatok, csak kerülöm azokat a dolgokat amire a szervezetnek nincs szüksége.

Köszi a válaszokat.

2017. júl. 27. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokan nagyon szeretik a cseresznyét, de csak akkor, ha már elkészült (annak, aki érti....)
2017. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem értem, de lehet jobb is? :)
2017. júl. 27. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz eset, a répa és a szilva is jó étel, csak ne az legyen, hogy eszel egy banánt és miatta kihúzod kb. az összes zöldséget, hogy meglegyen a keret...
2017. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha gyümölcsöt eszel ne a zöldséget csökkentsd mellette,nem sok értelme lenne , kalóriában nem lenne szinte semmi változás mert a zöldségekben úgy általánosságban marha kevés kalória van.

Szóval ha gyümölcsöt kívánsz akkor inkább a szénhidrátot kell csökkenteni,annak függvényében mennyi is az a gyümölcs.

Én imádom a gyümölcsöket és viszonylag sokat is eszek,főleg nyáron...ilyenkor a tízórai vagy uzsonna (van,hogy mindkettő) ch adagomat (pl pufi rizs/tk pékáru) kiváltja a gyümölcs és mondjuk csak túrót eszek mellé.

2017. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ha már így belelendültünk...

Hús, zöldség és gyümölcs mellett szüksége van még valamire a szervezetnek?

2017. júl. 28. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!