Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen életmód mellett szerinte...

Ilyen életmód mellett szerintetek memnyi kalóriát kéne bevinnem?

Figyelt kérdés

Súlytartani szeretnék, 15 éves vagyok. Heti 4-5× sportolok 40-45 percet (kardió+erősítés/futás). Napközben suliban vagyok, oda pedig gyalog+BKV-val járok.

Az alapanyagcserém 1330.



2017. máj. 30. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy csak heti 4-5-ször? Mindennapos testnevelés van, tehát minimum 5-ször 45 percet kéne. Ellógod a tesiórákat?
2017. máj. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolo: hat nem tudom mas iskolakban milyen a tesi,a sajat tapasztalatom a gimibe az,hogy egy kalap szart se er...nem iranyitott az ora h egyfajta mozgast folyamatosan 45percig vegzunk,kardionak nem valik be...erosites ha olyan a tanar kedve meg ossze is johet,ami annyit jelent h a sporttalan diakok egy alap megterhelestol is kifekudnek havonta 1szer,nem folyamatosan fejlesztik az izomzatot...altalanos tesi olyan h 10percet kesik a tanar,futas 2perc max utana 15perc bemelegites es ropi amibe az aktivnak lenni akaro diakok nem tudnak ervenyesulni mert a tobbiek lusta dogok h beleerjenek a labdaba

Nalunk aki sportos volt az tancolt,kezizett ,futott iskolan kivul

2017. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!