Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrát diétára ítélt...

Szénhidrát diétára ítélt sorstarsaim, ti mit?

Figyelt kérdés

180g-os szénhidrát diétát kell tartanom, mert nem jön a baba a PCOS-em miatt és a gond csupán annyi, hogy a diéta menne is, ha némi édes bármit ehetnek, amit előtte. Egy hónapja csinálom a diétát, de néha ölni tudnék egy szelet sütiert (a ferjem ráadásul cukrász), vagy egy kakaós csigaert. Ilyenkor ha ez ramtor, iszok egy kávét édesítővel persze. Kétnaponta egyszer szokott rámtorni ez a cukor utáni vágy de persze tartom magam, még mielőtt valaki nekiallna savazni itt.

Akik hasonló cipőben vannak, van valami praktika erre? Van, hogy megiszok ilyenkor egy jó nagy pohár vizet és próbálok nem az edessegekre gondolni, mert rehen halom szám ettem sajna, de semmi nem segít. Amúgy 170cm és 69kg vagyok, tehát nem kövér, csak gyenge az akaraterőm tudom.


2019. júl. 22. 08:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok. Én is lusta vagyok sutogetni, szóval most az aldiban találtam egy minden mentes kekszet. Nem az igazi, de ha rámtor a vagy, három darabot megeszek és jól vagyok.
2019. júl. 22. 21:38
 12/14 A kérdező kommentje:
És egy magánorvos diagnózisa: nincs se PCOS-em, de meg csak egy darab cisztam sem, szóval egészséges vagyok 😊!!!!!
2019. aug. 10. 11:58
 13/14 anonim ***** válasza:
👌👍🎂🍕🍔🍟😍😍😍😍 Na de szuper, akkor ehetsz bármit?
2019. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére igen. Bár azért a szénhidrátokkal csínján bánok ezentúl.
2019. aug. 10. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!