Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek Norbi nem fog...

Szerintetek Norbi nem fog kikészülni tőle, hogy mindenki utálja és szivja a vérét?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ember direkt élvezi.
2020. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
12%

“ Nem kell szidni, miért kéne?”


Mert az elsővel együtt le lettem pontozva, mert merészeltünk nem szidni.

2020. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálja mindenki, szerintem az emberek nagy részét simán hidegen hagyja, emellett van pár ezer rajongója, meg van pár ezer, akinek nincs jobb dolga, mint egy vadidegent szidni a neten. Engem se érdekelne az ő helyében.
2020. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy fog kikészülni. Ahogy ő nyilatkozta egyszer, ha mész az utcàn, és terjeng a szarszag, nem àllsz meg szagolgatni, mész tovàbb és kész. Sokszor vicces is, ahogy a sok unatkozó gyűlölködő az ő oldalàn lóg mikor így meg úgy utàljàk.😂Mint akiknek nincs élete bakker...

Sokan utàljàk igen, de nagyon sokan kedvelik is, mert sokaknak segített lefogyni, van akinek az élete múlt rajta. Pl aki 168 kilót fogyott Norbi segítségével. Még riport is készült róla.

Nekem pl nincs vele semmi bajom, a stílusa nyers ugyan, de tisztelem hogy segít màs embereken, illetve nagyon hasonló módon vàltottam életmódot mint ahogy ő javasolja, csak picit màs ( és én dietetikus tanàcsai alapjàn) és a termékeit se veszem.

2020. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

"Nem, hiszen így is dől neki a lóvé"


Dehogy dől, évek óta veszteséges a cége.

2020. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Norbi annyira primitív és buta, hogy nem is képes felfogni a saját butaságát. Nézz utána a Dunning-Kruger effektusnak, rá aztán tökéletesen jellemző.


Mert épeszű ember számára egyértelmű, hogy nem lehet hiteles arca az egészséges életmódnak egy olyan ember, aki a feleségével együtt a negyvenes éveit tapossa, de kb. 70-nek néz ki. (Faterom 64, de legalább 20 évvel fiatalabbnak néz ki Norbinál, mindenféle költői túlzás nélkül).

Évente kórházba kerülnek és majdnem meghalnak. Tényleg marha egészségesek. Csak a hozzájuk hasonló szellemi színvonalon lévők követik még őket. Ami persze nem rossz, hiszen a lakosság 90%-a teljesen hülye és sötét.


Őszintén, én még nem láttam embert ilyen szar állapotban és ennyit betegeskedni, mint ez a szuperegészséges Norbi és a transzvesztita külsejű felesége.

2020. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
29%

“ Dehogy dől, évek óta veszteséges a cége.”


Te melyik országban élsz? Ugye nem magyarországon, ahol a “veszteséges” cégek tulajdonosai s-klasséval járnak meg rolexet hordanak?

2020. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
28%

“ transzvesztita külsejű felesége.”


Gondolom téged egy Claudia Schiffer vár otthon. Ja, nem.

2020. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
15%

16. Veleszületett szívbetegségről, koràbbi sportsérülésből adódó problémàkról senki nem tehet. Az meg nevetséges érv, hogy ki hogy öregszik. Az genetika.

Nézd meg Nigella Lawsont és Gillian McKeith - t . Kb egykorúak. Nigella néha felszed x kilót, néha leadja de sose volt kövér, azt hiszem dohànyzik is, mégis jobban néz ki mint a màsik aki a szerinte egészséges életmódot követi sok sok éve.

2020. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként én sem értem, miért kötelező most utálni a Norbit és Rékát.

Norbi mindig így gondolkodott, ez a hiszti csak gumicsont.

Én nem utálom, nem is rajongok érte.

Semleges.

Amit a szénhidrát túlfogyasztásáról mond, az igaz, a kódrendszere se hülyeség, bár én nem ennék ennyi húst, nem egészséges az se.

Viszont sokkal jobban megvetem azokat, akik gyűlölködő oldalakat hoznak létre Norbiékról.

#1 voltam.

2020. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!