Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek Norbi nem fog...

Szerintetek Norbi nem fog kikészülni tőle, hogy mindenki utálja és szivja a vérét?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
Már kikészült, csak rá kell nézni, tönkre van menve az ember, a csodás életmódjától, amit hírdet . Amúgy meg kit érdekel ha kikészül. Amúgy nem amiatt a híres szövege miatt nem bírom, amit lenyomott a minap a nők és a szülés utáni túlsúlyról, nem érint hála az égnek, hanem alapból, szerintem egy gusztustalan, képmutató emver
2020. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
*ember
2020. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
Számomra nem a döngőléptekes videója volt egyébként ultragáz. Hanem, amiben arról beszél, hogy Réka magassarkúban mennyivel jobb nő volt, mint a többi zsíroshajú kismama, ezzel számomra egy 0 ember lett.
2020. márc. 1. 11:25
 44/68 anonim ***** válasza:
32%
Tény hogy sok nő azt hiszi szülés után hogy most már van indok dagadtnak meg igénytelennek lenni és elhagyja magát. És ilyenkor jönnek a megcsalások is. Érdekes módon a szomszédunk szüles után 2 héttel ásta a kertet, meg rendezte az udvart. Ő nem ilyen beképzelt cicababa, csak egyszerűen nem akarja elhagyni magát. Mások meg úgy kezelik, mintha ez betegség lenne. A másik fele meg úgy van veke, hogy most már megfogták maguknak a pasit, most már lehet térdig növeszteni a 3,14naszőrt, meg most már jó a bundás láb is.
2020. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
*vele
2020. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
Akkor jó hülye a szomszedod, a 6 hét gyermekágyi időszak nagyon fontos.
2020. márc. 1. 12:11
 47/68 anonim ***** válasza:
52%
Ok. Akkor mindenki hülye aki másképp csinálja mint te. A második gyereke volt és lassan iskolába megy már. És mindenki egészséges, de hát hülye mert nem a szokásos mantra után megy. Az is lehet hogy en tévedek a 2 héttel, de érzésre nem sokat nyalogatta a sebeit. Viszont az edzésünk előtt volt egy aerobicos csaj, ő tényleg 2 héttel szülés előtt hagyta abba, 2 héttel utána pedig kezdte újra az edzéseket tartani. Ott sem lett senki visszamaradott.
2020. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem lett senki visszamaradott? Szülés után 6 hétig pihenni kellene, különben komoly problémái lehetnek az anyának később. Vizelettartasi probléma stb. De engem aztán nem érdekel ki mennyire debil.
2020. márc. 1. 12:23
 49/68 anonim ***** válasza:

Ezt honnan tudod? Orvos vagy?

Én azt tudom, hogy a szomszédom 5 éve szülte a 2. Gyereket és köszöni, jól van.

2020. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

“ De engem aztán nem érdekel ki mennyire debil.”


Egyébként az ilyen határozott véleményű szülők teszik fel később a kérdést, hogy a csemetéjük miért nem megy el a mamahotelből 35 évesen.

2020. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!