Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek Norbi nem fog...

Szerintetek Norbi nem fog kikészülni tőle, hogy mindenki utálja és szivja a vérét?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
58%

Hát szerintem Norbinak nincs igaza, mert ha az lenne, akkor nem csalta volna meg a vékony nejét....


Az a pali, aki felszínes és csak a külsőre bukik így is meg úgyis megcsalja a feleségét.


De az olyanért nem kár!


Viszont ne terjessze már azt, amit nem tud semmilyen statisztikai adattal alátámasztani, mert NEM IGAZ, nem a túlsúly miatt válnak el az emberek.


Meg lehet nézni, hogy hány híres celeb meg luxus külsejű nő elvált vagy fitness pcsa vénlány van.


Normális esetben ha valaki megházasodik vagy elválik, azt nem azért teszi, mert a párja x kiló.


Csak a Norbi próbálja ezt elhitetni és mert vannak felszínes gyökerek, így azzal a pár példával alátámasztani.


De nem ez az általános és pont ezért káros az, amit művel a profitért, mert nem értéket közvetít, hanem a külső mindenek feletti fontosságát hirdeti és ez nem jó!


Lehet, hogy néhány embernél a külsőn alapul egy kapcsolat, de az olyan is: felszínes.

2020. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 Andizsuzsi ***** válasza:

"29 ezt nem tudhatom. A hivatalos papírokon sok minden van. Láttam már eleget."


Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy Norbi direkt futtatja veszteségesre a cégét és mutatja a külvilágnak, hogy szVrul csinálja, amit csinál? Amúgy ő maga nyilatkozta a TV-ben, hogy marketingfogás volt, amit írt, akart mondani egy "nagyot", hogy felfigyeljenek rá. Csak nem volt elég intelligens hozzá.

2020. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
32%
Miért készülne ki? Hisz szándékosan gerjeszti a balhét hogy rá figyeljenek, ingyenreklámnak csinálja. Az már más kérdés, hogy leszarja hogy hat az egész a gyerekeire.
2020. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
62%
de de készülőben van egy ideg összeomlás. de ha nem f4szkodna hetente 3x és kussolna akkor megspórolná magának ezt a közjátékot.
2020. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:

“ Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy Norbi direkt futtatja veszteségesre a cégé”


Dehogynem.:)

Pontosan ezt mondom. Kit érdekel, mit lát a külvilág, ha vertu telefonnal meg rolexxel villog magánemberként? A telefont tudom, az óra csak példa volt. A gazdasági formát sem tudom, de feltételezem, nem BT. Kft meg zrt-nél meg nem felel a saját vagyonával, magyarul az a jó, ha nulla körül mozog.

2020. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:

Nem akarom védeni Norbit,de utána próbálta Réka kimosni a carból,h Norbika rosszul fogalmazott,és arra gondolt,h azokkal van a gond,akik évekkel a szülés után nem fogynak le,de erre azt mondom,h előbb gondolkozzon,mielőtt kiposztol vmit a világba!

Amúgy bár sose v gondom a súlyommal hál istennek,kíváncsiságból kipróbáltam a főtt ételeiket1hétre:olyan íztelen és drága v,h soha többé!


Egyébként szerintem nem csak követőket vesztett a rosszindulatú beszólása miatt, több szponzora is vissza mondta vele a szerződét,de szerintem amit a legjobban bán ez a szerencsétlen szereplés mániás,h ezek után egyik csatorna se fogja szerepeltetni a műsoraiban,az tök tuti!Amúgy a gyerekeit meg addig sajnáltam a hülye apjuk miatt-mert szerintem Réka normális,kedves csajnak tűnik-,amíg Larácska nem hencegett a közösségi oldalán-nem én kerestem rá,a TVben mutatták-,h most megyünk Maldívra!És csodálkozik,h utálják az osztálytársai!Sehol se csípik a hencegőket!

2020. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:

A válasz a kérdésedre:

[link]

2020. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
Kac-kac. Beveszi ezt valaki? Ez is csak azért van hogy szerepeljen.
2020. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
38%

"Amúgy a gyerekeit meg addig sajnáltam a hülye apjuk miatt-mert szerintem Réka normális,kedves csajnak tűnik-,amíg Larácska nem hencegett a közösségi oldalán-nem én kerestem rá,a TVben mutatták-,h most megyünk Maldívra!És csodálkozik,h utálják az osztálytársai!Sehol se csípik a hencegőket!"

Az miért hencegés, ha valaki megemlíti a facebookon, hogy nyaralni megy? Az nem Lara hibája, hogy ezt bemondja a tévé, mert tudja, hogy jó tápanyag lesz azoknak, akik imádnak gyűlölködni. Lara felelőssége legfeljebb annyi, hogy nem állította privátra az idővonalát, de ezt sokan elkövetik.

2020. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:

"Az miért hencegés, ha valaki megemlíti a facebookon, hogy nyaralni megy? Az nem Lara hibája, hogy ezt bemondja a tévé, mert tudja, hogy jó tápanyag lesz azoknak, akik imádnak gyűlölködni. Lara felelőssége legfeljebb annyi, hogy nem állította privátra az idővonalát, de ezt sokan elkövetik."


Nem vagyok egy nagy bulvárkövető, de a kipattant botrány miatt én is megnéztem egy videót az utazással kapcsolatosan. Természetesen fenn van a YouTube-on is, az ő esetükben ez nem arról szól, hogy nem állította privátra az idővonalát, a celebeknek ez bevételi forrás, ha minél többet beszélnek róluk. Lara szerintem is mellélőtt ezzel a videóval (bár nem vagyok az osztálytársa), bőven elég megnézni a kommenteket a videó alatt. Nem linkelem, de YouTube keresőbe ezt írd be: utazás Maldívra Lara.

2020. febr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!