Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek Norbi nem fog...

Szerintetek Norbi nem fog kikészülni tőle, hogy mindenki utálja és szivja a vérét?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ő sem értelmi, de főleg érzelmi szinten nem olyan fejlett, hogy ezek a dolgok érdekeljék.

Ő tipikusan az a fajta ember, akire azt szokták mondani, hogy ennek ba**ki nincs lelke.

Elvette annak idején Rékát, elérte nála, hogy rommá műttesse magát, hordjon ki 3 gyereket, persze szülni ne merjen, nehogy túl tág legyen a bejárat a kis sóbi kukacnak, és azóta is lényegében egy marketingfogás az asszonyka az egész brandjükhöz, semmi több. Őszinte szerelmes megnyilvánulást még a Norbi részéről senki nem látott vagy hallott.

Borzasztó profi módon manipulálja az emberek, igazából egy tanulatlan, szakképzetlen, teljesen hozzá nem értő senki, és mégis el tudja adni a népnek, hogy ő mennyire vágja a témát, és mennyire szakember, és mennyire úgy a jó, ahogy ő mondja.

Egy vagyonért árulja a hulladékkal megegyező, ismeretlen eredetű, ismeretlen összetételű update termékeket, és a többség beveszi, hogy igen, a fél kilós kakaós csigában tényleg csak 4 gr szénhidrát van, és nekik ez mennyire jó, és meg is veszik háromszor annyiért, mint egy hagyományosat.

Kamu képeket teszi ki, kamu sikersztorikat, összevissza hazudozik már hosszú évek óta, és még mindig ennyien követik és hisznek neki...

A kritika, az igazsággal való szembesítés, a gúnyolódás, a beszólogatás, vagy az, hogy az egész családját gyűlölik miatta, TELJESEN HIDEGEN HAGYJA. Egyáltalán nem érdekli, soha nem is érdekelte.

Ez az ember telibe pszichopata lenne, ha intelligens lenne, de nem az, csak nagyon jó manipulátor. De az biztos, hogy nincs benne sem jóérzés, sem rossz érzés, sem az ég világon semmilyen érzés. Kivéve talán a pénz szeretete...

2020. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
67%

Nos, sok igazság van abban, amit a 21-es hozzászóló írt!


Én is úgy vélem, hogy jóérzésű ember nem gázol bele másokba, sőt aki meg elég okos is, az pláne oda nem xarik, ahonnan eszik.


Lehet, hogy Norbi csak reklámfogásnak szánja a dolgait, de egyre nagyobb hlyeségeket és butaságokat csinál.


Ez a legutóbbi esete, hogy képeket lop le és a saját módszere alatt használja mintegy annak hatásosságát bizonyítva, már a fogyasztók megtévesztését is kimeríti szerintem, hiszen a szóban forgó hölgynek semmi köze hozzá és ezt maga kommentelte az ominózus eset alá, mielőtt eltávolításra került volna az egész poszt.

Rém ciki és egy újabb öngól Norbinak!


Szerintem ennél már nem lehet mélyebbre süllyedni, mint amiket Norbi csinál - bár lehet, hogy rövidesen kitalál megint valamit, de inkább ne, mert valaki még a végén tényleg megtalálja őt vagy az ártatlan családját, addig feszíti a húrt.

Megéri?!


Szerintem nem.


És azt sem értem, hogy nem gondol a családjára, a gyerekeire, a feleségére?!


Nem érzi a felelősséget?


Nem érzi, hogy már nem jó úton jár?


Hát példát kellene mutatnia, nem?


De hogy a kérdésre is válaszoljak:


Szerintem Norbi már nem fog kikészülni, mert már kikészült - épeszű ember ugyanis nem csinál ilyeneket!


Vagy ha igen, tanul belőle, de ő nem képes felfogni, hogy csak még több olajat önt a tűzre minden egyes újabb megnyilatkozásával, nem lehet csodálkozni, hogy mindenki utálja és ő serkenti, hogy szívják a vérét.


Ő gerjeszti az egészet.


Megéri?


Szerintem nem....


Szép dolog, hogy mindenkit le akar fogyasztani, de az erőszak nem megoldás, a hazugság bűn és a tiszteletlenséggel nem lehet kivívni megbecsülést.


Nekem szimpatikusabb volt Norbi, amikor még nem szidta a kövéreket, anyákat, kismamákat, feleségeket, hanem biztatta, segítette őket és amikor még nem akart mindenáron és minden eszközzel közszájon forogni feláldozva mindent és mindenkit, a családját pedig prédának a nép elé dobni.


Mert az egy dolog, hogy ő mit mond és mit csinál - megkapja érte a büntetését, mert a karma visszaüt -, de gondolhatna a szeretteire is, ha igazán szeretné őket és az egónál meg a vágynál fontosabbak lennének az emberi érzések és az erkölcsi értékek.


Ja, és tényleg ne alacsonyítsa már le a férfiakat állati ösztönlényekké, mert az egy dolog, hogy vizuális típusok, de akkor sem mindenkinek a Réka teste jön be és ez így van rendjén, hogy nem vagyunk egyformák!


És egy kövér embernek is vannak értékei - csak ő esetleg nem kívül hordja azokat - és főleg: vannak érzései.


Aki le akar fogyni, az úgyis tesz érte.


Aki meg nem, azt hagyni kell és nem megszégyeníteni, ledegradálni, hanem tiszteletben tartani a döntését és elfogadni, hogy ő más életutat választott magának.


Élni és élni hagyni - ez kellene Norbinak!


Meg egy seggberugás Rékától....

2020. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
Pénzt nyert a dologból valószínű, tehat a celját elérte. A közeli környezete pedig jó eséllyel nem utálja ettől (esetleg jobban)
2020. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
87%

Borzasztó ez a pénzéhesség!


(Valószínűleg Réka is ezért áll ki mellette még mindig - én már rég elhagytam volna egy ilyen embert, aki így beégeti a családját és tárgyiasítja a feleségét.)


Ha valóban segíteni akar a kövéreken és mindenkit le akar fogyasztani, akkor pl.miért nem adja olcsóbban a műkajáit?


Vagy pl. ne Maldívra menjenek táborozni, hanem olcsóbban falura, sokkal többen igénybe vennék - bár nyilván nem lenne annyi haszon rajta, de legalább érezhető lenne a jó szándék és akkor nem kellene folyton magyarázkodni meg hlyeségeket csinálni, hogy még magasabbra elszálljon az a bizonyos ló.


Hát abban a magasságban már nincsenek érzések, így nem is lehet kikészülni.


A közutálatot is ki kell vívni és ő mindent megtett érte, sőt lerombolta az esetleges korábbi pozitív véleményt sok emberben - én is csalódtam benne, de mondjuk nekem sosem volt szimpatikus, hát most már kiderült, miért...!

2020. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:

Azért egy kicsit sajnálom Norbit.


Mert felépített hosszú évek alatt valamit, amit képes volt lerombolni egy pillanat alatt.


Én nem tudom elképzelni, hogy valaki most jobban veszi a termékeit és hogy valakinek ez a viselkedés szimpatikus - kivéve, ha ő maga is hasonló jellem.

2020. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az lenne a megoldás, ha Norbi végre bocsánatot kérne, elismerné, hogy túltolta és befejezné a makacskodást.


Továbbá egy időre a háttérbe vonulna.

A nyilvános bocsánatkéréssel szerintem ő is megkönnyebbülne és szerintem az lenne az egyetlen módja, hogy némi tiszteletet vívjon ki magának a történtek után.

2020. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
35%

A stílusa miatt màr bocsànatot kért. Amit mondott, abban pedig àltalànossàgban igaza volt, és azt tartja is. Túlzàsba viszik az emberek a hisztit, tovàbbra is fortyognak a sajàt levükben miatta, mert kimondott olyan dolgokat amik sok kapcsolatban okoznak gondot. Csak az emberek szeretnek àlszenteskedni, és képmutatóak ha ahhoz van kedvük. Amúgy meg úton útfélen szídjàk a túlsúlyos kövér embereket akàr van gyerekük akàr nincs.

Elég megnézni a gyakorit, hàny olyan kérdés van ahol a partner meghízik, a màsik fél pedig nem kívànja, ne adj isten szeretője is lett/ vagy akarja hogy legyen.

2020. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
Ja és miért adnà olcsóbban a cuccait? Neki ez a vàllalkozàsa/ munkàja. Ki dolgozna ugyanazért a munkàért olcsóbban?
2020. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 Andizsuzsi ***** válasza:
66%

"Ugye nem magyarországon, ahol a “veszteséges” cégek tulajdonosai s-klasséval járnak meg rolexet hordanak?"


Amiért az asszony dolgozik meg. Réka cége jól megy, évek óta az fedezi az Update veszteségét. Nem titok ez, a cégadatok nyilvánosak. Az ilyen-olyan néven működő Update 2016 óta veszteséges, 2018-ban 60 milliós veszteséggel zárt. 2019-es adat még nincs, de Norbi ámokfutása arra enged következtetni, hogy az sem lesz jobb.

2020. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
29 ezt nem tudhatom. A hivatalos papírokon sok minden van. Láttam már eleget.
2020. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!