Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update kajákat valaki kipróbál...

Update kajákat valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Mennyi idő múlva jött a változás? Súly vagy alak változás vagy ilyesmi??
2011. aug. 8. 20:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Rendszeresen fogyasztom a Norbi vaniliás pudingot, nagyon finom, összekeverem túróval, esténként azt eszem.Finom a kakaós csigája is, és a kenyerét is időnként eszem.Nem igaz, hogy ehetetlenek a termékek, és tényleg nem hizlalnak.
2011. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azon élek 5 hónapja. Igen hatásos :)

Nem szabad csalni, pár héten belül komoly változás várható, de van akinél pár nap is meglátszik már.

2011. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nagyon szupi. Bár én egyszer próbáltam még ki, de akkor is nagyon különlegesen éreztem magam :)
2011. aug. 9. 10:41
 4/12 anonim ***** válasza:

elvileg semmi különleges nincsen benne. ahogy írta fentebb egy válaszoló, tényleg nem hízlalnak, mert hízlaló étel nem létezik.

fontos, hogy mennyi energiára van szüksége a szervezetednek egy nap, és hogy mennyit viszel be. ezen kívül természetesen a bevitt tápanyagok mennyisége és minősége, az edzésed típusa és intenzitása meghatározó. esetleg, hogy hányszor eszel egy nap (és ez főleg a fehérjebeviteled eloszlásában, nem a ch-bevitelnél).

2011. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nővérem rendelt egész heti menüt,s már az első héten 3 kg lement,szóval van benne valami...
2011. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

eleve heti 3 kg fogyás egészségtelen. meg ne vedd komolyan, átlag embernek fogalma sincs róla, hogyan lehetne hitelesen tömeget mérni. lemérik magukat reggel, meg este egész napi kajával a testben, sok folyadékfogyasztás után, és nézik milyen jól tömegelnek mert felszedtek 2,5 kilót nap közben..

és még ha tudná is mérni valaki a testsúlyát, 3 kiló/hét továbbra is sok, magyarázat az alacsony energiabevitel miatt leürülő glikogénraktárak, illetve a túl alacsony energiabevitel miatt fellépő izomvesztés is. tehát csodát nem várnék. pláne amíg szó sem volt arról, hogy különböző nemű, korú, testfelépítésű, fizikai aktivitású embereknek mennyiben különböző mennyiségű tápanyagot kellene fogyasztaniuk.

2011. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nagyban függ attól, hogy előtte hogyan kajáltál.

Norbi a szénhidrátot csökkenti, a zsírral vizsont nem spórol (pl. bacon, sajt), amiben rengeteg a kalória. Mi otthon minimális olajat használunk, és igyekszünk alacsonyabb kalóriatartalmú ételeket enni. Megrendeltem az ebédet, jó gyorsan híztam tőle 2 kilót. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol elárulták, hogy egy Réka menüben 1700 kalória van. Nekem a súlytartáshoz kell 2000 kcal egy napra, fogyáshoz 1500-1700... Nem ettem meg a menüt egyszerre, de tök mindegy, mert ha még reggelizem mellé és esetleg eszem egy fürt szőlőt, már túlléptem a 2000-ret, és nem hogy nem fogyok, de hízom.


Elhiszem, hogy annak működik, a korábban ész nélkül összeevett mindent, jó zsírosan. Meg az is elhiszem, hogy ilyen nagy adagot kell ennie pl. egy 120 kilós férfinak, hogy jóllakjon. De nincs náluk kis adag ebéd, és a 70 kilómmal nagyon nem jó az ételadag.


Maga a módszer nekem is müködött, de csak úgy, ha megfőztem magamnak, a saját ízlésem szerint.

2011. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1 menü 1700 kcal? 1 étkezésnyi adag 1 menü? O_O

ez kell nekem! megeszek kettőt egy nap (elosztva) és 3400 kcal. az csak elég nekem kb. :)


egyébként nagyon tanulságos írás volt.

2011. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Én külön Update címkével ellátott termékeket nem vásárolok, viszont (talán egy-két pudingot vettem, de amúgy a CBA-s puding is u. az csak más a címke) viszont a kódok szerint étkezem. Most 65 kg vagyok. 108-ról indultam tavaly télen. Nekem nagyon bevált a módszer! Nem éhezek, egy napot sem koplaltam és mégis lefogytam.

2011. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

újabb megjegyzés: kevés olyan ember van, aki "sikeresen fogyott" éhezéssel vagy koplalással.

az emberek zöme, aki így fogyott, az éhen halt. másik rész leadott tömeget, zsíros maradt, és az izomzata megsínylette.. tehát olyan, hogy koplalásos diéta nincs, az szimplán tömegvesztés. mindenki aki fogyott, azt nem-koplalással tette :)

2011. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!