Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mivel tudnék tartósan fogyásna...

Mivel tudnék tartósan fogyásnak indulni?

Figyelt kérdés
Futni nem futhatok sokat mert 126Kg vagyok és fáj a jobb térdem. (régebben futottam kitartóan akkor is ha fájt és abba hagytam mert nem volt jó) pedig mindenki azt mondja hogy futni kel keveset enni és máris fogyás de nálam nem mükszik

2012. aug. 22. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Futnod még nem szabad, majd ha a magasságodhoz képest megfelelő lesz a súlyod, akkor. Ez nagyjából akkor lesz, amikor a bmi-d "elhízott" kategóriából "túlsúlyos" kategóriába kerül.

Magyarán egyelőre egyél keveset. Mondjuk lődd be a 2000 kalóriát, ennél a súlynál valószínűleg fogynál vele. Aztán fokozatosan csökkentsd. No para, működni fog :)

2012. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
100%
Igen, ne fuss, semmiképpen. Végezz minél több alacsony intenzitású mozgást (séta, állj fel a székből, ilyesmi), és kevés, pár perces nagy intenzitásút - neked bejöhet a szobabicikli, vagy az úszás. Plusz én mindenképpen ajánlom a testépítést (ekkora túlsúly esetén erősödés közben is fogysz). Étrend: ha tudsz ugyanabból kevesebbet enni, akkor jó. Én nem tudok, ezért elhagytam a keményítőt - a cukrot már régen. Húst és zöldséget eszem, mert ebből nem eszem túl magam.
2012. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Futni nem futhatsz, de ajánlom hogy ússzál. A vízben a túlsúlyosak könnyebben mozognak. Igyál sok folyadékot. Ne nasizz. Állíts fel egy étrendet, hogy: 9 óra : reggeli : 1 szendvics,

13 óra: ebéd : leves, második

17 óra: vacsi: gyümólcs, zöldség

este hat után ne egyél, max igyál és akkor is csak vizet.

Száműzd az étrendedből a csokit, a zsíros étleket és a cukros löttyöket (cola, fanta stb.)

Ha megfogadod a tanácsomat, tényleg lefogysz.

2012. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Ez jó annak, aki képes tartani. Én a reggeli egy szendvicstől iszonyúan megéhezem 9-re. Úgyhogy vagy kihagyom a reggelit, vagy párolok egy halom zöldséget, beleütök két tojást és dugig jóllakom vele.
2012. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nevezz be az olimpiára futónak és naponta fuss 24 órát birsz többet is de nem muszály:)))
2012. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!