Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legkönnyebben...

Hogyan tudnék a legkönnyebben (tartósan) lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

164cm vagyok és jelenleg 56kg. Szeretném az 50kg-ot elérni. 2hétig szedtem fogyasztószert amivel ténylegesen indult lefele a mérleg mutatója de ennyi elég is volt belőle. Szeretnék egy kis erőfeszítéssel lefogyni. 20éves múltam. Még nem igen diétáztam inkább koplaltam, de belátom, hogy elég nagy butaság volt részemről. Szeretnék minél jobban kinézni, hogy a páromnak jobban tetszek mint eddig. Mozogni nem igen van időm mert dolgozom és mellette még suliba is járok és háztartást is vezetek, viszont biciklizni 1héten legalább egyszer 1órát hulla hopozni meg szinte mindennap 2órát tekerem magamon. Arra gondoltam, hogy van a Rubint Rékának ez a 20perc önmagadért kis videója, szerintem az otthon belefér, de mellette mit kellene még csinálni. Szeretnék szálkásodni, feszes feneket, hasat, meg mellet. Gondolok arra, hogy enni meg inni. Köszönöm előre is a válaszokat, és a segítséget!



2012. aug. 21. 10:41
 1/8 poiu ***** válasza:
Én (és sokan mások) úgy fogytam, hogy nem ettem keményítőt (krumpli, rizs, eknyér stb.), sok hús + sok zöldség. (kicsit a paleora hasonlít, keress rá.) Koplalnod nem kell. Mozgás: alacsony intenzitású ami belefér (lépcsőzés, busz helyett séta, ha ülőmunkát végzel, félóránként állj fel és csinálj valamit (pár guggolás stb.) Rubin Réka vagy más nagyon intenzív 20 perce kiváló. A hulla hop szerintem elhagyható, sok időt spórolsz. Helyette felülés, húzodszkodás, fekvőtámasz stb. Rajta!
2012. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hulla hoppra azért gondoltam, mert a csípőmön is sajnos van felesleg és nagyon rossz volt bikiniben mutatkoznom a strandon. Félóra még beleférne nem?

Így a mellemből is fog lemenni biztosan akkor ott a női fekvőtámaszt kellene csinálni vagy mit?

2012. aug. 21. 11:48
 3/8 anonim válasza:
Szerintem pont ideális vagy,nem kell fogynod! Inkább erősíts,feszesíts:) Jó ötlet a Rubint Rékás,én még az este elmennék a helyedbe futni is,én azt teszem :D
2012. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Futáson már én is gondolkodtam, csak annyi a bajom azzal, hogy kijött az allergiám már egy jó ideje (házi poratka meg a kutyaszőr) és mikor a busz vagy a villamos után kell futnom, utána 5perc mire végre rendesen kapok levegőt, addig meg nagyon nehezen tudom venni. Próbáltam már a kocogást is, de azt sem tudtam sokáig csinálni sajnos! :(
2012. aug. 21. 13:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem lenne rossz ötlet! :) De így nem szívesen! :(
2012. aug. 21. 13:05
 6/8 poiu ***** válasza:
Sajna nincs pontfogyás. Ha a pocakod miatt hullahoppozol, csalódni fogsz. Fél óra intenzív torna ezerszer többet ér.
2012. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még annyi lenne a kérdésem, hogy a szálkásodáshoz kell e valami sport italt vagy kaját enni. Gondolok por italokra amit nekem kell kikeverni vagy elhagyható.? Nem tudom mert még nem foglalkoztam magammal ennyire, és szeretnék minél jobban kinézni ha már egyszer elhatároztam! Köszönöm szépen!

2012. aug. 23. 09:13
 8/8 poiu ***** válasza:
Szerintem nem szükséges. A kiegészítők nem "szálkásítanak" vagy fogyasztanak, azért használják, hogy nagyobb mennyiségben jussanak valami speciális anyaghoz. Pl. egy testépítőnek nagyon sok fehérjére van szüksége, ha ezt ránottával fedezné, akkor rengeteg zsírt is enne. A fehérje por tiszta fehérje.
2012. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!