Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sikerülhet így tartósan...

Sikerülhet így tartósan lefogynom?

Figyelt kérdés

Már 2hónapja, hogy életmódot váltottam. 100kg-ról kezdtem, jelenleg 88-90kg vagyok (160cm). Sokan azt mondják ez nagyon hirtelen fogyás, hogy nem lesz tartós stb... pedig nem kínzom magam.

Nem eszek fehér kenyeret, krumplit, tésztát édességet azt bevallom h nagy ritkán ettem a 2hónap alatt. 1200-1500kcal között eszek. És a szénhidrát-fehérje-zsír %-os megoszlásánál arra törekedek, hogy a szénhidrát ne haladja meg az 50%-ot. Heti min. 4kardió edzést csinálok (1edzés-40perc), 5x40perc bicikli, heti 2-3 alkalommal Rubint Réka dvd-re tornázok kb. 30percet!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 15. 16:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Csak azért mondják, mert irígységükben nem tudnak mit mondani és nem látják milyen kemény munka van mögötte. Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább. Nyugi nem fogod visszahízni. Kivéve akkor ha elkezdesz nagyon sokat enni.
2012. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod felbe a mozgast es az egeszseges etkezest nem fogod visszahizni.
2012. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se hirtelen, elvégre sporttal és normális étrenddel érted el. Nem pedig gyógyszerrel....

Ezt pedig tény,hogy visszatudod könnyen szedni,ha folyton eszel és nem mozogsz semmit stb...

De,ha odafigyelsz, nem lesz semmi gond :)

2012. aug. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!