Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szereted Norbi módszerét?

Szereted Norbi módszerét?

Figyelt kérdés

Én most ellenkampányolni fogok!

Norbi annakidején egy egyszerű és teljesen ingyenes dologgal fogyott le és lett duci Norbiból vékony srác:)

Nem evett csokit,sütit,és nem ivott cukros üdítőt,mellette tornázott és futott!!!Ez mind teljesen ingyen van!!!De a "módszerétől" Ő és kedves felesége Rubint Réka is meggazdagotak!!! Az emberek veszik az update kaját,elhiszik,hogy használ...és tornáznak a Norbi videókra,és veszik a könyvet is!!!! Nem veszitek észer hogy ezzel csak Norbi bankkártyája és pénztárcája gyarapodik???!!Neki tesztek jót!!!A napokban,hetekben láttam a tv.ben hogy rettentően beteg lett,majdnem meg is halt....!!!Ennyit az Ő drága módszeréról!!! És még a halálából is pénzt akar látni,mert kiadott egy új könyvet is...szánalmas..Ha annyira segíteni akar az embereken,éljen úgy mint bárki más,ne luxusházban,luxuskocsival a feneke alatt!!!! És a gyerekei is kövérek amúgy...ennyit az Ő tornájáról!!!

Ki az aki velem egy véleményen van?

Mindne válasz érdekel:) Mindenkit felpontozok



2012. nov. 14. 20:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Lehet éjjel már nem fogalmaztam elég meggyőzően.

Olimpikon sportolók gyerekes edzéselmélete nem is komoly érv, ebben egyetértek veled.

Abban is egyetértek, hogy ha te bírod a futást, akkor nehezen érthető meg, hogy mégis egy kerülendő edzésforma.


Nem a futásnak kell rendben tartania a testet, hanem az időmet valamilyen edzésre fordítom, akkor az nem árt ha a futásnál hatékonyabban fejleszti az állóképességemet, nem árt ha pozitívan hat a testemre nem csak semleges, vagy esetleg káros. Ha már edzünk, miért ne készítsen fel az edzés az önvédelemre? Jól jöhet majd rosszabb napokon.


A rövid ideig tartó intenzív futás sokkal biztonságosabb mint a lassú, hosszan tartó kocogás. Ezt ne keverjük össze, azzal hogy lassan futunk valójában nem kíméljük a testünket. Én további jó egészséget kívánok, és zárnám soraim egy kedvesnek szánt gondolattal.

Meggyőzni szerintem nem egyenlő feleket szokás. Egymást egyenlőnek tekintő, hasonlóan intelligens emberek nem meggyőzik egymást, hanem építő jellegű vitában segítenek egymásnak. Van amit én tanultam, tapasztaltam, és van amit mások tapasztaltak, tanultak, orvosoktól tudják, látták/hallották.. És lehet tanulni egymástól :)

Szép napot kívánok!

2012. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Komoly veleszületett szívelégtelensége volt neki nem hirtelen jött dolog volt ez....ha picit jobban utána olvastál volna tudnád miket nyilatkozott :a három szívbillentyűm helyett csak kettő fejlődött ki, így az elhasznált vér mindig visszafolyik a szívembe......
2012. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyen, mások is élnek így.

Ha nem gyökér módjára mások átveréséből él, hanem az egészségéért küzdött volna (lehet hogy ezt akarta, hát jó elbaltázott módot talált rá.. nem éppen okos valaki) akkor megúszhatta volna műtét nélkül is.


Tök jó mentalitás, hogy a modern táplálkozástudományi hulladékokat felhasználjuk, közben az egészségünk meg lesz ahogy lesz..

SENKI sem születik tökéletesnek, a látszat hogy a csecsemők még makk egészségesek, valóban csak egy látszat. Mindenki hordozza a betegségek lehetőségét (és végül a halálét) minél okosabban dolgozunk ez ellen, annál tovább maradhatunk egészségesek.

2012. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem Norbi és drága Rékája mélységesen unszimpatikus és ellenszenves emberileg. Ha bárki odatévedt már Norbi fb oldalára és elment egyet hányni utána, szerintem osztja a véleményemet. Az meg, ahogy Réka üres tekintettel mosolyog két erősítő gyakorlat között, elég irritáló. De meg kell hagyni, üzleti érzékük az van.


Az, hogy Norbi gyerekként (fiatal felnőttként?) lefogyott, és mindezt meg is osztja a néppel, oké. Aki nem képes magától utánaolvasni a dolgoknak és összerakni saját magának egy étrendet, az vegye meg és egye. De az, hogy ebből elvi kérdést csinálnak és aki lenézi ezt a módszert, az hülye, na az már kiborító!


Mert ugye Norbika, miután megszedte magát pénzügyileg és nem csak izomzatilag, persze már tudott finanszírozni egy kutató-fejlesztő csoportot, akik az ételekből kivonják/helyettesítik a káros dolgokat. Kérdés, mégis milyen eszközökkel? Erről senki nem tud semmi, mindenki elfogadja, hogy ez jó, egészséges és persze emiatt drága is. Ugyanezek az emberek eközben a „génkezelt” szótól sokkot kapnak.


Ezen kéne elgondolkodni, hogy miért jobb az, hogy Update pörköltet meg Update rántott húst eszel méregdrágán ahelyett, hogy saját magad megvennéd a kis csirkéd, halad, akármid és saját magad készítenéd el mondjuk nulla olajon egy teflonserpenyőben. Egyrészt ezerszer finomabb lehet saját készítésűleg (azért „lehet”, mivel nem kóstoltam azt az ipari szennyet, de eddig egy olyan visszajelzés nem volt, h na ez finomabb, mint anyué), másrészt többet ehetsz normális kajából (láttam norbi update adagokat… hát szánalmas, én nem tudom h élik túl ezeken a +30, +40-esek) és még tudod is, hogy honnan származik és mi van benne. Mindenki, akinek van némi sütnivalója és utánaolvas a dolgoknak (ergó ingyen, szellemi termékként jut hozzá pl. a netről), az össze tudja állítani a neki megfelelő étrendet és edzést, tudja h milyen kajákat kell elhagyni, és mit mivel lehet helyettesíteni úgy, hogy finom és egészséges kajákat kapjon (gondolok itt pl olyanra, hogy nem 30%-os tejszínnel készítek vmit, hanem pl kefírrel/0,5%-os joghurttal stb) és maga tudja összerakni a „jó” szénhidrátokat és „jó” zsírokat.


Valaki írta, hogy 485 ft a legolcsóbb update csoki. Én 400 ft-ért veszem a kis 85%-os csokimat és szerintem az élettani hatásairól kár vitatkozni, hogy melyik lehet az egészségesebb.


Ez a diéta nyilvánvalóan fogyaszt, tekintve az adagokat és a kalória (ch-zsír-fehérje) mennyiségeket, kérdés, hogy mennyire tartható ez utána? Örök életetekben méregdrága update termékeket fogtok enni? Vagy utána visszaálltok a régi kajákhoz, mert most már lehet?


Egy egészséges diéta nem arról szól, hogy x kg-ot lefogytam. Kérdés, hogy abból az x kg-ból mennyi jön utána vissza és mennyi zsír is ez az x kg és nem izmot bontottál-e le? Életmódváltásról kéne hogy legyen szó, hogy már nem akarok pizzát rendelni hetente és a meki előtt sem úgy megyek el, hogy melyik xxl menüt választanám light colaval. Egy egészséges „diéta” örök életen át tartható, maximum a mennyiségekkel kell játszani és mellette egészséges mennyiségű mozgás (ami nem éppen a maratoni futás, ugye). De ha te azzal fogytál le, hogy ipari előállítású kajákkal megvontad magadtól a kalóriákat, akkor nem alakul ki benned semmiféle egészségtudat. És nagyon is agresszívan védik ugye az update-hívvek Norbit, hogy ez működik, fogytam x kilót! Dejó. Kérlek, beszéljük ezt meg utána 2 évvel is. (elhiszem, hogy van aki tudja tartani, attól még egészséges biztos nem volt.)

Kérdés az is, hogy vajon nyugatra miért nem terjeszkedik Norbi? Direkt nem külföldöt írtam, mert ha jól hallottam, már van az országhatáron kívül pár Update-bolt. De vajon miért nincs nyugaton? Talán mert arrafelé komolyabbak az élelmiszeripari-szabályozások? Pech.


Minden esetre ez a diéta működik a kórosan elhízottaknál, aláírom. Ők lusták az olvasáshoz is, kipróbálták már a 90 naposat meg a káposzta kúrát és már ötmillió féle teát és kapszulát rendeltek, nem értik, miért nem fogynak, pedig MINDENT megpróbáltak, hüpp hüpp. Nekik még ez is jobb, mint az azelőtti étrendjük, az tuti.

Persze ha nem rendelnek cserébe kéthetente pizzát, mert hát h ők Norbi kenyeret esznek ám. (Igen, ezt konkrét ismerős mondta, miközben a Norbi-lisztes linzert ette...)

2012. dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!