Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szereted Norbi módszerét?

Szereted Norbi módszerét?

Figyelt kérdés

Én most ellenkampányolni fogok!

Norbi annakidején egy egyszerű és teljesen ingyenes dologgal fogyott le és lett duci Norbiból vékony srác:)

Nem evett csokit,sütit,és nem ivott cukros üdítőt,mellette tornázott és futott!!!Ez mind teljesen ingyen van!!!De a "módszerétől" Ő és kedves felesége Rubint Réka is meggazdagotak!!! Az emberek veszik az update kaját,elhiszik,hogy használ...és tornáznak a Norbi videókra,és veszik a könyvet is!!!! Nem veszitek észer hogy ezzel csak Norbi bankkártyája és pénztárcája gyarapodik???!!Neki tesztek jót!!!A napokban,hetekben láttam a tv.ben hogy rettentően beteg lett,majdnem meg is halt....!!!Ennyit az Ő drága módszeréról!!! És még a halálából is pénzt akar látni,mert kiadott egy új könyvet is...szánalmas..Ha annyira segíteni akar az embereken,éljen úgy mint bárki más,ne luxusházban,luxuskocsival a feneke alatt!!!! És a gyerekei is kövérek amúgy...ennyit az Ő tornájáról!!!

Ki az aki velem egy véleményen van?

Mindne válasz érdekel:) Mindenkit felpontozok



2012. nov. 14. 20:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%

"A mostani termékekben az a szuper, hogy ha akarsz, ehetsz egy sütit, vagy ehetsz tésztát, kenyeret, mégis fogyhatsz."


Teszem azt én leszúrok bárkit, és a férgek lerágják majd a zsírját. Na kb. ennyi értelme van a gluténes, szójás mérgező sz.arokkal fogyni. Ez szuper? Hmm, más szót használnék de tisztelem mások nézőpo.. a fenéket, ez hülyeség. Ami sz.ar az sz.ar, és az ilyen nézetek a Zupdéttel együtt veszélyesek, sajnos. Majd a beteg embereket meg a Nojbiék kezelik ki, mi?

2012. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
48%
Hogy mennyire hatásos az Update? Nézd meg Kovit! Rövid távon látványos, hosszú távon tarthatatlan! A termékek íze pocsék, az összetevőkről ne is beszéljünk! És bűntudatomnak kéne lenni, ha néha megeszek egy sütit?! Hát inkább van rajtam 5-6 kg plussz, de szeretem élvezni azt, amit eszek. Ja! És a futás valóban tök ingyenes!
2012. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Én mondjuk a futást értelmetlen, és inkább káros mintsem hasznos tevékenységnek tartom, már ha edzésről és hosszú távról beszélünk.


De az biztos hogy a sima lisztes, cukros süti kevésbé káros mint az update lowcarb :D

2012. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

látszik,hogy halvány lilád sincs az egész norbi update rendszerről, ezért nem értem,hogy amiről csak felületes tudásod van,azzal hogy is ellenkampányolsz? Ja a sok felkiáltójellel...:S

Magát az embert én is egy nagyon buta embernek tartom, eddig nem tartottam annak, de mióta a facebook-on látom a kiírásait elásta magát előttem. Nem a "szakmájához" buta. Magához az élethez, és a mindennapos dolgokhoz. Ez van.

Én norbi módszer szerint élek,mégsem az ő pénztárcáját tömöm. Hogy hogy is lehet ez? hát itt jön az,hogy fingod sincs a módszerről, soha nem olvastad el egy könyvét sem, tehát biztos lábakon álló véleményed sem lehet róla (a könyvet letölteni is lehet,én is ezt tettem). nos úgy,hogy még az elején (amikor nem voltak saját termékei) kiadott könyveinek kódtáblázatát követed és néhány aranyszabályt betartasz. Valamint sokat mozogsz. NEm feltétlenül az ő tornáit,mert az nem sokat ér,ha már van fizikumod. Futás és tatarek rezső. Ennyi.

Az ő termékei azoknak vannak,akik lusták és minimális kreativitással vannak megáldva (lásd otthoni sütés főzés). nem kell az ő lisztjét és okos cukrát használnod, nem kell megvenned a norbi virslit. De ha egy könyvét elolvasod és a kódok szerint élsz valamint még nem vagy rest a kis seggedet is megemelni simán olvadnak le rólad a kilók.

2012. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Táplálkozási hacműves! miért tartod a futást károsnak?: most felizgattál.. kíváncsi lennék a kijelentés megindokolására is,persze észérvekkel.:)
2012. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Az update módszer elmélete ott téved, hogy ajánlja a tejtermékek fogyasztását, holott azok nagy hatást gyakorolnak az inzulin szintünkre, és számos anyagcsere betegséget, autoimmun betegséget okozhatnak amelyek az egészséggel-elhízással összefüggésben vannak. Szerencsére nem minden tejivó hízik tehén méretűre, ahogy nem minden cukorevő hízik el. Ettől még vegyük észre a veszélyeket.


A Norbi 'rendszer' nem lát tovább a glikémiás indexen, és ez hiba. Persze a fogyáshoz ez általában elég, jogos. Ezért használ sokaknak, ezért van támogatottságuk. Ez a veszélye.



Másik Válaszoló, futás.


Mielőtt az én monológomat leírom, egy sportolói példát hagy másoljak be.


"Beszéltem az egyik olimpikon birkózóval ma, és megkérdeztem mi a véleménye a hosszútávfutás vs sprintek kérdésésről. Azt mondta, hogy a hosszútáv semmire sem jó, roncsolja a térdet, és be is lassítja.:D Azzal indokolta a sérülést, hogy sprint közben nagyon kemény tónusban van az izom, így jóval kisebb a sérülés veszélye."


Ezt a szöveget nem terjesztjük, mert nem akarjuk hogy szegény birkózó közutálat tárgya legyen, ahogy az én forrásomat sem akarjuk hogy megharagudjon rám, vili?



Most jön az én megfogalmazásom, röviden.

Gondolom azért futunk, hogy egészségesek, fittek legyünk, növeljük az állóképességünket-aerob kapacitásunkat, illetve vannak akik fogyáshoz végeznek aerob futást.


Meg vannak akik HIIT futást végeznek, arról mint írta a sportoló, más besorolásba esik.


A hosszú távú, hosszú ideig tartó futás:

1. minimális pozitív élettani hatással rendelkezik. Éppen csak a tévénézésnél jobb, de lényegében a tempós sétánál már alig. De ezzel együtt nagy terhelésnek teszi ki az ízületeket, a láb csontjait, a bokát, a térdet, a gerincoszlopot, a szerveinket - ami nők esetében nagyobb probléma.


A fittséghez sem járul hozzá érdemlegesen. Azok a tapasztalatok amik szerint sokkal jobb állóképességet okoz a távfutás, vagy nem okoz ízületi problémákat, azok egyedi, szubjektív tapasztalatok, semmi tudományos alapjuk nincs. Lehet nem is igazak, és lehet hogy 100-ból csak 1-2 ember ilyen szerencsés..


Fogyást még könnyű leírni. A nyugati, elhízott ember sokat mozog futás nélkül is. Az, hogy 90 kilósan egy órán át áll valaki a metrón, sétál a munkahelyére reggel - és vissza délután kb. megegyezik azzal az energia leadással, mint amennyit egy 60 kilós vadászó gyűjtögető ember elhasznál több kilométer sétával, gyűjtögetéssel. Egyik kövér, még ha fut akkor is, a másik minél kevesebbet akar fáradni, de így is karcsú. TÁPLÁLKOZÁS, és nem is a bevitt energia mennyiség, de a minőség, a táplálékok hormonális hatása az érdekes.


Egészségmegőrzés. Erre már évszázadok, de évezredek óta vannak tapasztalat útján kialakult hasznos gyakorlatok. A mai, letisztult változataikat úgy ismerjük mint Taichi (persze, nem csak egészségmegőrzés de most legyen ez a megközelíté) Jóga, QiGong, vagy a Jógából kialakított mai gerinc, mélyizomzat erősítő gyakorlatok.. Pilates, Callanetics. És biztos van még más hasonló, nálunk az Egyesületben a QiGong és harcművészetek mellett gyógyterápiás és erősítő céllal Ín, izom, velő torna, Meridián torna vannak, de én ezekben ugyan annak a dolognak a különböző, valamennyire eltérő hatású megvalósításait látom. Ha már hasonló edzést végez valaki, akkor az bizonyára jól fogja szolgálni az egészségét, legalábbis eddig így tapasztaltam.


De a futás még soha senkinél nem oldott meg emésztési problémákat, ideg fájdalmakat, a mély izomzat gyengeségéből származó problémákat, energetikai gondokat.


Akkor mire fordítom az időmet? Futok, amiről senki sem tudja hogy valójában jó-e bármire is, vagy az egészségemet Aczélozom? Nekem az utóbbi a szimpatikusabb, de biztos vannak akik máshogy látják. Ez végső soron nem baj, színes a világ :)

2012. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Norbi addig szép és jó, hogy lefogyott, összeszedett egy szép családot és kiadott pár torna DVD-t. Eddig ok.


Még tán az is, hogy egy régi mondásra alapozott egy egész étrendet: reggelizz, mint a király, ebédelj, mint a polgár és vacsorázz, mint a paraszt.


Viszont az, hogy jöttek ezek az update kaják, amik 2x olyan drágák, mint a normál ételek... na ehhez már bőr kell. Ráadásul tele vannak mindenféle adalékanyaggal.

És a sok hülye még meg is veszi, csak mert update akar lenni, pedig csak egy kis önmegtartóztatás kéne. Imádom a csokoládét, de soha nem adnék ki 1500Ft-ot egy tábláért. Múltkor láttam egy pataky (római) tálat hirdettek 5000Ft-ért, ami beszerezhető amúgy 1500-3000Ft-ért is.

Szóval ez a masszív lehúzás nem tetszik. Meg az sem, ahogy a rajongóival beszél, arrogáns, beképzelt alak.

2012. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Utolsó ez érdekes, mert egy tábla norbi csoki 485ft....:)
2012. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egy sportoló nyilatkozata engem számomra semennyire sem hiteles, sajnálom. Teljesen más edzésterv/terhelés alatt edzenek, szóval ez számukra egyéni probléma...


Nyilván aki hobbi futó,az nem sprintel hosszú ideig,nagyobb távot,hisz ezt nem is bírná, legalábbis egy hétnél tovább biztosan nem, tehát nincs ember,aki így "végzi " a napi kocogást..ez abszolút nem reális,tehát az ilyen irányú tanfolyamok feleslegesek.


A fent említett panaszokat nem szünteti meg a futás azt írtad (bocs, de nem másolgatom be)..de hiszen senki nem állítja,hogy pl.emésztési panaszokra jó a futás...ilyet maximum női magazinok "szaktanácsadói" írhatnak gyenge pillanatukban, de azért valljuk be nonszensz ezt a két problémát összehozni...:)


Saját tapasztalataim szerint a megfelelő cipőben végzett futás (természetesen nem aszfalton) pozitív hatással rendelkezik (jobb kondi, feszkó levezetése és dögös alak) 4 éve futok már heti 4szer kb 45-50percet, mert jólesik és semmilyen izületi problémám nincs és nem is volt. Persze normális saját lábamnak megfelelő cipőben (nem divat nike, rendes saucony).

Sajnálom, de engem nem győztél meg..:)

2012. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, de 485 forintból már sok más, akár kevésbé káros szemetet is lehet venni :)

Ez az egy csoki vagy mi kerül ennyibe, a többi drága. Ami egy dolog, ha csokit veszek akkor nekem is drágát kell vennem mert a cukormentes, adalékmentes "egészséges" csokik most baromi drágák, a jó minőségű cukrozott hagyományos csokoládék sem olcsók amúgy..


De akkor már nem az általában rengeteg adalékkal dolgozó updét márkájút venné az ember.. éppen ehhez a csokihoz még összetételt sem dobtak fel az oldalra?

Amihez dobtak fel (kézműves fehércsoki) az pont nem volt rosszabb egy sima fehércsokinál. Cukor helyett maltit (ház ez sajnos nem nyer sokaknál:) amúgy meg tejpor az egész. Tej és updét? Tej és fogyás? A tej tele van olyan hormonokkal, amik a borjút hizlalják, gyarapítják. Minket is zsírosítanak, ez nincs másképp.

2012. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!