Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy tudnék fogyni?

Belsike kérdése:

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
13/L vagyok 51kg.Hogy tudnék leadni?
2013. jan. 22. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha meg elhízik, akkor az intenzív osztályon bolondíthatja magába az ápolóit, esetleg netán. Talán talán, vagy majd flörtölhet a kardiológusával, netán a diabetológusával.


'I'm just sayin''

2013. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Beértél a kamaszkorba. Teljesen természetes, ha fölszedtél pár kilót. Ajánlom, hogy olvasgass a serdülésről egy-két könyvet. Azokban is épp elégszer elmondják, hogy hetente minimum egyszer izzadásig kell mozognod, hogy az izmaid-csontjaid megfelelően fejlődjenek. Ha ezt megteszed, az az 51 kg egyáltalán nem lesz sok (egyébként az izom is dob egyet a tömegeden) Tapasztalat: sajnos én is tizenhárom évesen kezdtem el először ( a szüleim tudta nélkül ) "fogyókúrázni", ami abból állt, hogy alig ettem. Mostanra az immunrendszerem teljesen legyengült, pedig újfent nem vagyok nádszál-vékony. Vigyázz magadra!


(Ugyanolyan magas vagyok, mint te, 56 kiló, 17 éves. ÉS KÉPZELD, SENKIT NEM ÉRDEKEL. Sőt, van, akinek kifejezetten tetszenek azok a lányok, akiknek nem zörögnek a csontjaik, hanem van rajtuk fogni való.)


B.

2013. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!