Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi duci tréning hatásos?...

Norbi duci tréning hatásos? Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés

83kg vagyok és 165cm 21/l Szeretnék egy 15kg-ot ledobni, azzal már meg lennék elégedve, ehhez szeretnék tanácsot kérni, aki már tapasztaltabb ebbe a témába, vagy használt neki a norbi torna/diéta, és el tud látni pár tanáccsal ,hogy is kezdjek bele!!

Amit tudni kell rólam, imádok mozogni nem áll távol tőlem rengeteget sportoltam régebben. (sport tagozatos voltam) és sosem voltam vékony akkor se! Mindig kicsit súlyosabb voltam a kelleténél, de mostanra ebből már elegem lett, szeretném ha lenne valami látványosabb fogyás. Tudom, hogy ez nem 1-2 hét alatt fog bekövetkezni.

A cukros üdítők nem problémák nagyon ritkán iszom akkor is keveset nagyrészt vizet iszom, de az se lenne megerőltetés ha teljesen le kell mondani róluk. Itt a kajáláson kéne többet változtatnom úgy gondolom. Szóval várom a válaszokat. : )


2014. jan. 18. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

Nekem meg a bunyó esik jól, ami ugribugrisabb mint a taichi gyakorlás, de mégis ha fejlődni akarok (értelmes célom van) akkor taichiznom kell ugribugri nélkül.


Lehet jóga helyett norbizni, de akkor nem fogjuk úgy stimulálni a meridiánokat mint jóféle jógával tennénk. Innentől fogva szerintem el is veszett a 'torna' értelme, de ki hogyan áll hozzá.

2014. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántom én a jógát, tuti jó sport, de már megint ott vagyunk, hogy a Norbi időpocsékolás. Leírtam már párszor, miért nem az, ne kezdjük el elölről, jó?

Van, aki meridiánokat akar stimulálni, van, aki meg meg akarja magát mozgatni úgy, ahogy évek óta nem. Céltól függ. Mindegyik cél nemes és az oda vezető út soha nem időpocsékolás. Ennyi.

2014. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Megfelelő táplálék:Gyümölcs,zöldség,tejtermékek,megfelelő hús

Megfelelő folyadék:Víz(szénsavmentes)

Mi a francért beszélünk mi ilyen jóga meg olyan jógáról amikor az USZÁS a legjobb.(Persze nem úgy,hogy kivetődünk a szélére mint egy döglött hal és kivárjuk az óra végét.)

2014. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Persze, minden cél jó.


Na ez az, amit nem fog minden ember elhinni. Felőlem lehet más embereknek más céljuk mint nekem, de a kisszerűségre sosem fogok bólintani.


A felszínes kis átmozgatás nem cél egy olyan csúcs teremtménynek, mint ami az ember. Legyen már elvárásunk, különben leépül az egész világ. Az igénytelenség vezet sok rossz dologhoz, ezért érvényesül a sok pénzéhes, szemét hüllő.. mert az embereknek minden 'mindegy'. Akkor kapják a hulladékot, az is jó nekik.. pff..

2014. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
51%
Szia,végül melyik mozgást választottad?sikerült valamennyit leadni?
2014. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
42% -os hozzászóló: most képzelj el egy 150 kg-os embert jógázni. Az alap pozíciót nem bírná felvenni, nemhogy még a többi nyaktörő mutatványt. Na ezeknek az embereknek van kitalálva a duci tréning.
2014. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A Duci tréninget nem próbáltam,de nekem az a tapasztalatom, hogy bármilyen mozgás segít. Persze nem fogsz pár hét alatt 10-20 kg-t lefogyni.

Én nem kifejezetten fogyás céljából, de elkezdtem 3 hónapja jógázni. Az orvosom ajánlotta, mert állandó ülőmunka mellett nagyon fáj a derekam. Eleinte én is nagyon lassúnak találtam, de pont ez a lényege, hogy közben a gőzt is leereszted. Mellette én elkezdtem rendelni a Norbi-update menüt. 2 hónap alatt 8 kg-t fogytam, és már nem fáj a derekam.

Szóval én mind a jógát, mind a Norbi menüt nagyon tudom dicsérni, nem vagyok éhes mellette, és nem ugrálok naponta órákat, arra nekem nem is lenne energiám.

Az viszont biztos, hogy bármit mozogsz, időnként váltani kell, mert ha mindig ugyanazt tornászol, megszokja az izomzatod, és már nem fog fejlődni.

2015. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!