Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A norbi duci tréning hatásos?

A norbi duci tréning hatásos?

Figyelt kérdés
Most szedem a msáodik részét ami a fenék és a comb ha ezt heti 3 szor megcsinálom melette jól tápálkozok + csinálok hasra is gyakorlatokat emelett biciklizek akkor úgy fogok fogyni rövid időn belül?
2010. okt. 7. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
aha, végülis tökmindegy mit csinálsz, a csak otthon ugrókötelezel 1 órát, meg bringázol egy órát, akkor is fogyni fogsz :)
2010. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Norbika egy NAGY ÁTVERÉS!!!!
2010. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de hogy is miért lenne átverés,én is azzal tornázom és fogytam is tőlle.Most azért mert sokan ezt mondják de nem tudják meg mondani hogy miért.mert te meg tudod?
2010. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A duci tréning ducik edzettségi szintjéhez való. Ha duci vagy az is többet ér a seminél.
2010. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16:44: a mozgás kb 10%-ot jelent a fogyásban. A táplálkozás meg 80%-ot, a többi meg vitamin stb. Az, hogy neked mi hatott, meg miért elég összetett kérdés, te magad se lehetsz benne biztos.


A lényeg, hogy a zsírégetéshez kell egy edzési bizonyos intenzitás, ami mindenkinek az edzettségi szintjétől függ. A Norbi torna eléggé edzetlen embereknek való, maga a Norbi se ezzel edzi magát már a Réka pedig testépítő edzéseket csinál edzőteremben!

2010. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem az egész családom kicsit duci(volt) persze mindenki más mértékben. Norbi ducitréningeztek, étkezést csak kis mértékben változtattak és jé 5-10 kg mindenkiről lement rövid idő alatt (rajtam csak 1-2 kg súlyfelesleg volt edzésnek mégis jó és sikereket értem el vele)
2010. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mozgás nem 10 %-ot jelent a fogyásban, ez biztos. Én is fogytan 18 kilót fél év alatt, és tudom mi a különbség, próbáltam mozgás nélkül is, diétával, nem ugyanaz!!
2015. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!