Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi duci tréning hatásos...

Norbi duci tréning hatásos zsírégető?

Figyelt kérdés

100 kg vagyok, most kezdek el tornázni. Elsőnek valami lightosabbra gondoltam, mert nincs túl sok izmom, és nem akarom nagyon leterelni magam.


Ez volt az egyik kérdés..

A másik elméleti: ha valaki eddig nem tornázott, de most elkezd mozogni, és ugyanannyit eszik, mint eddig, az fogyhat? (ez konkrétan a húgomra vonatkozik.. :P)


2010. ápr. 3. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom Norbit! Nagyon jó vele tornázni,és hidd el azért elég izzasztó! :) Elöször mindenképp ezzel kezdd! Szerintem a hugod fogyhat igy,de elöbb-utóbb ennyi kevés lesz.
2010. ápr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Remélem bejön :)

Húgomnak csak kb 5 kg feleslege van, nem nagyon mozog, de most naponta bicajozik a szomszéd gyerekekkel. :)

2010. ápr. 3. 18:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
igen hatásos zsírégető, de emelett bekell tartani az apdate étrendet is. Én 6 hónap alatt 25kg-ot fogytam.
2010. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem neked hatásos, és a bátyám is lefogyott, bár emelett az étkezésére is figyelt nagyon. De nekem már nem hat:( 40 percig csináltam de le se izadtam, mondjuk mert 4-5 kiló feleslegem van.
2010. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: neked már biztos sok izmod van.. :)

Én is csak alapozásnak szánom a duci tréninget...

Köszi a válaszokat :)


Különben update étrendet nem szeretnék. Mindenből keveset eszek, sok zöldség, gyümölcs.

2010. ápr. 3. 18:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó, én is ajánlom, 3 hónap alatt leadtam 13 kilót, update nélkül,

csak tornáztam+víz+nasi nuku+6 után nem ettem

2010. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Wao, ügyes vagy! :)

Miket ettél? Mennyit tornáztál?

2010. ápr. 3. 19:58
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

19:06-os vagyok:


diétásabban étkeztem mint előtte (nem volt rántott hús rántott hússal)


+ a duci tréning 2008-at csináltam (2.+3. blokkot)

minden nap kivéve hétvégén


nem nassolok, nem iszok cukros üdítőket (kóla, sprite, fanta)


118 kilóról indultam, most 105 kiló vagyok, de még 15-öt szeretnék leadni

2010. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tök ügyes vagy, remélem nekem is összejön :)

Én nem tudom, mit változtathatnék.. Nem eszek édességet, rántott húst, csak vizet iszom.

Húsból csak párolt csirkemell :) Köreteket sem eszek..

2010. ápr. 3. 20:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

uhh, micsoda spàrtai dièta, csoda, hogy bírod csinàlni. Nem akarlak ràbeszèlni az update-re, de az èn nagyevő fèrjem ezzel ès a ducitrèninggel fogyott le 153 kilóról 100-ra, fèl èv alatt, ès közben nem koplalt, ki is nevetett volna, ha csak köret nèlküli csirkemellet tàlalok neki... ;) meg az egyes kódù èdessègekből is jócskàn fogyasztott, mègis 8-10 kilót fogyott havonta.

De bàrmilyen módszert vàlasztasz, sok sikert neked! :)

2010. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!