Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Norbi duci tréning tényleg...

A Norbi duci tréning tényleg hatásos? Folyt. Alul

Figyelt kérdés
100 kg vagyok, lány , 20 éves, egy héten csak 1 kg-ot szeretnék fogyni, a duci tréninggel ez lehetséges? hányszor csináljam 1 héten, hogy csak heti 1 kilót fogyjak?
2011. máj. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hatásos! Kezdetben én elolvasnám az első könyvét!

Ha van facebook oldalad, akkor vedd fel a kapcsolatot vele, ő segíteni fog a kérdéseidben: [link]


vagy Rékával : [link]

2011. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A fogyás alapja egy tökéletes diéta. Mellette bármilyen mozgás jó!!!
2011. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes, én most kezdtem a diétámat, egy héten 5x tornázok erre, általában este. Én sem szeretnék sokat fogyni egyszerre -bár szerintem az elején, ha becsületesen csinálom, akkor be fog indulni a fogyás-, szeretném normális keretek között tartani ezt az egészet. Nem akarok sokat egyszerre, mert abból jojóeffektus lesz, amit mindenféleképpen el szeretnék kerülni.


Tudom, hogy régi kérdés, de ha aktuális még, akkor hajrá, szurkolok neked!

2014. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régen írtatok, de végülis bevált? Én 120 kiló vagyok és lány, nyilván minden napos céltáblája a piszkálásnak. Az elmúlt tíz évet sikertelen diétákkal töltöttem, már nagyon gyűlölöm magam is meg a egészet úgy ámblokk. Most akarok elkezdeni Norbizni, mert eddig ez kimaradt. Beválik vajon?

Ja igen, lusta természet vagyok, utálok futni, nem mintha bírnék amúgy, és nem mozogtam soha aktívan semmit. Tudom, tudom, kellett volna, akkor nem hiztam volna ekkora darabra stb, tudom, ezt már mind megkaptam a fejemre, de ha egyszer így alakult, akkor mos töljem meg magam? Konditeremben voltam párszor, megpróbáltam, de oda olyan emberek járnak, vagy legalábbis akkor olyanok jártak, akik saját magukat nézegetik a tükröben, ahogy súlyzózna... Meg olyan hülye pi-csák, akiknek más dolguk nincs, és ott edzik a amúgy tökéletes testüket. Szóval kilógtam a sorból és sarul éreztem magam, mert tudtam, hogy figyelnek, és ÚGY néznek rám, még megvetőbben, mint az utca embere. Úgyhoyg kösz, de én nem kívánok újra terembe járni, és épp emiatt mindenféle nyilvános mogási kísérletet is elkerülnék. A mindenféle diéták, 90 napos meg LifeTilt nem jött be, utóbbi még egy halom pénzbe is belekerült. Szóval, használ a Norbi vagy 20 kiló ledobásában vagy sem?

2018. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MIMI38 válasza:
Igen, hatasos. Megemeli a pulzust, kezdésnek het 5x megcsinálod baromi látványos. Nyilván kajára oda kell figyelni, de aki nulláról indul annak tökéletes. 2 hónap akatt 4 kg ot adtam le és nem jött vissza. Ennyi.
2019. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!