Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vibro tréning tényleg hatásos?

A vibro tréning tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Ha valaki próbálta már kérem számoljon be róla, hogy milyen eredménye volt. Nem villám eredményre várok, 3 hónap alatt szeretnék kb. 10 kgtól megszabadulni.

Köszi


2011. szept. 5. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A diéta, és az intenzív mozgás hatásosabb. Nekem is ez vált be.
2011. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te próbáltad, vagy csak kapásból rámondod, hogy nem?
2011. szept. 5. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam. Sajnos egy év alatt 10 kg-ot felszedtem, folyamatosan elkezdtem hízni, mert új munkám lett, nem volt időm mozogni, este ettem stb. Ekkor elegem lett, le akartam fogyni. Mindenféle "csodamódszer" között ezt is kipróbáltam. Hát, nem sok értelme volt. Azóta már lefogytam a fölös 10-esemet, de ami segített: egészséges étrend, kalóriaszámlálás, heti 3-szor 60 perc intenzív mozgás, általában ennyit futok, plusz heti egy/két jóga. Ez az egy ami bevált. :) Ha bármi kérdésed van, szívesen megosztom a többi tapasztalatomat.
2011. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 marionaud ***** válasza:
100%
hatásos. természetesen diéta mellett. az nem igaz,hogy semmit nem ér.egy hete csinálom és egy kg ment le. heti 3szor járok.orvosok fejlesztették ki, focisták ezen végeznek kiegészítő edzést stb. egy próbát megér.
2011. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Diéta és sport mellett Vibráció nélkül is lemegy heti egy kiló. Valóban, egy próbát megér, tapasztalatnak, érdekességnek jó, de csak mint kiegészítő eszköz a helyes étrend és mozgás mellett.(első-második kommentelő voltam)
2011. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ki fogom próbálni. Mellette mást is szeretnék mozogni. Pl. elkezdek bicajjal járni ide-oda (többek között vibro tréningre is:)).

Nem tudom, de ez mindig rövid idő? Vagy vannak helyek, ahol egy órás? Még nem hívtam fel őket, jövő héten szeretném elkezdeni.

Egyébként a fitness teremben van más foglalkozás is, arra gondoltam, hogy ha ez valóban ilyen rövid, akkor heti 1-2 alkalommal mást is beiktatnék :)

Diéta...hát igen, ez lesz a nehézkesebb, de nem lesz vészes (remélem). Valahogy fehérje dúsabban kell kajálnom, a napi zöldség-gyümölcs adag bőven meg van. De vegetáriánus vagyok... és talán válogató is :) A fehérje dús ételek valahogy nem a kedvenceim...de majd igyekszem.

Bármilyen jó tanácsnak örülök és köszönöm, hogy válaszoltatok!!!

2011. szept. 7. 08:16
 7/9 marionaud ***** válasza:
Jó mellette aerob mozgást végezni...mivel ez eléggé izommunkam jólesik mellette egy táncos mozgás..én zumbázok:) egyébként igen, mindenhol fél óra.
2011. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegetáriánusként tényleg nehéz sok fehérjét enni. Nem tudom mennyire utasítod el az ilyesmit, de van tejben feloldható fehérje por, ami rendkívülkevés kalória, és nagyon sok fehérje tartalmú. Vacsora helyett is lehet fogyasztani, vagy edzés után. Én mindig futás vagy kondi után iszom egyet, Bio Tech Ultra Loss Shake, amit én iszok, de több féle is van. És ráadásul, FINOM! :)
2011. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jobban szeretek természetes dolgokat enni/inni, nem pedig porokat...de majd azért megnézem, hogy miből is áll és lehet, hogy elgondolkozom.

Nem lenne nehéz sok fehérjét enni egyébként vegetáriánusként sem, csak én nem szeretem se a babot, se a lencsét, se a szóját...

A túrót szeretem de kb. 3 vacsi után azt mondom, hogy elég. Kefírrel, joghurttal szintén így vagyok. A sajtot imádom, de fehérje tartalma zsírtartalmához viszonyítva csekély... :( Az olajos magvak is jók, de a probléma megint a zsírtartalomnál kezdődik.

Mindenesetre köszönöm a tippet, tényleg utána fogok nézni.

2011. szept. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!