Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyit lehet fogyni egy...

Mennyit lehet fogyni egy hónap alatt, ha csak update menüt eszünk mindennap? Plusz kb. napi félóra mozgás mellé?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 09:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Angelside!Köszönöm a válaszodat,az első értelmes válaszadó Te voltál.Még egyszer kösz!
2014. jún. 21. 07:51
 12/19 anonim válasza:
Hülyeség, hogy torna nélkül nem lehet lefogyni. Én terdmutet után fogytam le. Mivel 2 hónapig semmit nem szabadott sportoljak, legtöbbet ültem vagy feküdtem. Számoltam a kalóriákat és úgy fogytam legalább 5 kilót. Én sem mozgok minden nap, amikor tornászok rubint rekazom 20 perceket. Még sem vagyok kövér. Úgy hogy erre a sok bunkóra ne hallgass.
2014. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nagyon köszi!!!Ez bíztató,úgyhogy azt hiszem ,elkezdem számolgatni a kalóriákat.Még egyszer köszönöm.
2014. jún. 22. 19:20
 14/19 angelside ***** válasza:

A mozgásnak ott látod majd hasznát, hogy felgyorsítja az anyagcserét, ha több az elégetett kalória, elvileg többet is ehetsz, nem fogsz "éhezni", valamint a test alakját az izmok adják. Ha csak kalóriadeficit van, és nem mozogsz, úgy az izmok is le fognak épülni! Nemtől függetlenül szükség van izomzatra, hogy "jól nézz ki", vagy akár a napi megterhelések leküzdésére. Napi fél óra erősítő edzésnek is van látszatja!


Kalóriát meg itt számolj, én is ezt használom: [link]

2014. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Havi 2-3 kg fogyással lehet kalkulálni, ennél sokkal gyorsabban nem érdemes fogyni. (Sőt egy orvos ismerősöm azt mondta, hogy lehetőleg havi 1kg-mal fogyjak, mert akkor már azt is megtanulom, hogy hogyan kell kontrollálni és megtartani a testtömegemet!)
2014. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Inkább raboltasd el magad, oszt mondd meg az elrablóidnak, hogy tegyenek le a dzsungelben 2 hétre.
2014. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1. Ha update-menüt esztek, akkor főzni nem kell, minimum napi 1 órád marad = lehet futni!!! :))


2. Ne a norbi-féle kajákat edd, hanem valóban főzz te a családnak, és használd "Norbi-kódokat", hogy te, aki fogyni akarsz, milyen féle-fajta kajákat ehetsz reggeltől délig = 3-as kód, reggeltől d.u. 3-ig = 2-es kód, reggeltől estig = 1-es kódos kaják.


3. Mellé valóban próbálj meg ha nem is naponta futni, de heti 2-3 alkalommal


4. Regisztráld be magad a KalóriaBázis.hu-ra, akkor az majd segít, hogy a napi bevitt mennyiséget figyelni tudd, és legyen kontrollod a "túlkajálás" ellen!

2014. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

#8/17

szerintem te vagy teljesen hülye, már bocs. de ha azt mondja, napi fél óra, akkor az heti 3,5 órát jelent, te meg heti 3x1 órát "javasolsz" neki, és lehülyézed, mert nem mozog eleget -.- az én javaslatom: olvad el a kérdést...

2014. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Az ilyenekben ne higgy.

Persze nekem más mert fiatalon 18 évesen kicsit más a szervezet de én 78 kilóról indultam (176cm) ami nem tűnik olyan soknak de rajtam látszott mert szinte 0 volt az izom.

Először eljártam futni jó nagy hülyeséggel mert közben zabáltam a szendvicseket és azthittem a gyümölcs majd korrigálja a hibát. Leálltam vele, normális változatos kaját ettem úgy jártam el futni napi 3-4 kilométert, először még 2 is nehéz volt a végére már ment 5-6 is. Ezzel csak 3 kiló ment le 2 hét alatt.Akkor kicsit utánanéztem a dolognak elmentem biopatikába vettem szójafehérjét (1500/fél kiló) eljártam mellé futni,evezni most 70 kilónál tartok talán másfél hónap alatt de látványosan épült rám az izom is közben.A lényeg hogy a napi mozgás meglegyen, nincs nasi, este már ne nagyon egyél...a fehérjét pótold mert először abból fogysz le és nem zsírból.Szerintem kezdésnek nem olyan rossz.

2014. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!