Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék két és fél...

Fogyni szeretnék két és fél hónap alatt. Milyenek a kilátásaim?

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem egy tapasztalattal rendelkező egyéntől. Le szeretnék fogyni kettő és fél hónap alatt.Tudom ,hogy teljes életmódváltás szükséges és én ezt vállalom is a célért!Nem vagyok tisztában az étrenddel (tudom hogy tészta fehér kenyér csokik kilőve)és hogy miből mennyit lehet enni.Már utána olvastam de mindenhol csak csirkemell és társai vannak nem valami változatos.Hogy lehetne hatásos a fogyókúrám ? Van esély rá hogy -10 kg lemenjen rólam ha nagyon akarom?

Minden tanácsot megfogadok :)



2014. jún. 3. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Két és fél hónap alatt 10 kg megoldható, de többet nem érdemes. Én a csirkemelles módszert követem többnyire, egy testépítő könyv alapján próbálok étkezni, de ezt már kezdem kombinálni a paleo egyes elemeivel. A paleora sokan esküsznek, szerintem azzal sem foghatsz mellé.

Nekem a súlyzós edzés + aerod edzés (gyaloglás) bevált, szépen mennek le a kilók, közben pedig formálódik a testem a súlyzós edzésektől.

2014. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A 2,5 hónap alatt 10 kg leadása elérhető cél, sőt, megfelelő diétával egészséges ütemű fogyásnak felel meg, ami a változatosságot illeti, elég nehéz és fáradalmas mindig újabb és újabb kalóriaszegény receptekkel találni és elkészíteni azokat.


Ha elég erős az elhatározásod, akkor meg tudod csinálni.


Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, sok hasznos információt találsz rajta rajta az egészséges diéták és a nem megfelelő diéták ismérveiről, és egy igazán változatos diéta programot ajánlanak rajta. Nekem nagyon tetszik.


[link]


Sok sikert és eredményes fogyást kívánok!

2014. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget ! Nagyon szeretném elérni a célom így bármire hajlandó vagyok.Kondi terembe is tervezek majd járni itthon is ráedzek kicsit meg este felé eljárok futni.A diétát nehéz lesz betartani de csak akarat kérdése az egész ha úgy vesszük :)
2014. jún. 5. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit akarsz? Én 2,5 hó és 11,5 kg...Hoodia kapszulával.
2014. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
módszer van rá, mindenféle, a leghatásosabb ha koplalsz, de az a helyzet, hogy a diétákkal nagyon NAGYON kell vigyázni. Én káposztadiétát csináltam, 2 hét alatt lement rólam 6 kg, de mivel állandóan káposztalevest ettem, éhes voltam. Láttam az eredményt, hogy huha lement a felesleg, elkezdtem normálisan enni (nálam a normális a sok zöldség, csirke stb) de így is visszajött rám minden, pedig kifejezetten hízlaló dolgokat nem eszek. Nem jó a gyors fogyás, lassan kell és tartós lesz az eredmény. Gyors fogyással csak duplán visszaszeded sajnos..
2014. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem sikeres leszel.
2014. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell a diétával vigyázni, csak nem a bulvár sajtóból kell diétát választani, hanem a sportolók módszereit kell követni. Olvasd el a sárga kapszula című, ingyen letölthető könyvet, és máris tudni fogok miért hülyeség a 90 napos, káposzta, és egyéb hülye kamudiéta.
2014. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!