Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 kilot lehet egy honap alatt...

3 kilot lehet egy honap alatt fogyni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Na végre egy reális kérdés a fogyással kapcsolatban. Ha nagyon eltökélt vagy, naponta mozogsz és rendesen étkezel lehet.
2015. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
En egy nagyon bevált diétát csinaltam csak ajanlani tudom!:) reggelire főzött zabpelyhet ettem amibe tettem edesitot, vízzel főztem. ebédre akármennyi hus plusz jég salata, vacsorára mar kevesebb hus es jég salata vagy bármilyen zöldség! es jártam edzeni! négy kg ment le harom het alatt kb. Sok sikert!:)
2015. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"egy nagyon bevált diétát csinaltam"


Jó változatos diéta volt.. :) Ennél azért lehet élvezetesebben is..

2015. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol azt olvastam hogy nem szukseges mindennap mast enni, ha a szervezetnek befiszem a megfelelo taplalekot hussal meg salataval akkor masnap is ugyanugy beviszem a megfelelo taplalekot.
2015. ápr. 23. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából igazad van. Ugyanakkor mutass nekem egy kaját, amiben benne van az ember minden szükséglete... Hol van például a likopin a fenti étrendből? (Ez csak egy tápanyag a már felfedezett 10ezerből, és a még fel nem fedezett 10millióból...)
2015. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó jó én ezt csak olvastam :D
2015. ápr. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!