Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Írjatok, akik lefogytatok a...

Írjatok, akik lefogytatok a Norbi duci tréninggel? Részleteket alább írtam.

Figyelt kérdés
120 kilós lány vagyok, elegem van mindenből, a fél életemet végigfogyókúráztam. Volt 90 napos (nem használt), Atkins (3 hónap alatt 10 kiló serdülőkoromban, azóta se sikerült utánozni), LifeTilt (ez egy átverés, és drága), próbáltam vegán lenni (egy hétig), szóval elegem van mindenből. Norbiról csak rosszat olvastam eddig, mint üzletemberről, és a facebookon is láttam pár bunkó bejegyzését, amiben kigúnyolta a dagadt nőket, ezért kerültem. Eddig,mert be kell látnom, hogy ezt még nem próbáltam, hiába népszerű. A kérdésem az, hogy lehetségem 3-4 hónap alatt 20-25 kilót leadnom, hogy nyárra ne szenvedjek annyira a dög melegben, és meg bírjak tenni két lépést? Mert mozogni azt nem tudok, egy kilométer sétától is teljesen kivagyok. Futni sose tudtam, vékonyan se, kiköpöm a tüdőm, így meg pláne, inkább menjen el a busz az orrom előtt. Szóval, van, aki lefogyott így, és ha igen, írnátok a tapasztalataitokat?

2018. febr. 11. 02:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#10 vagyok, oké, érthető hogy nincs időd minden nap főzni, de egyszerű salátát tudsz csinálni, csirkemellet bepanírozod, lefagyasztod, semmi baja nem lesz, és délután csak a forró olajba kell belerakni. Van sok egyszerű étel ami finom és nem igényel sok időt
2018. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
69%
Szia! Ha a fehér lisztet és cukrot elhagyod és életmódot valtasz az lenne a legjobb megoldás! És azt nem csak a tested kinezetre hanem az egeszseged is megfogja köszönni !
2018. febr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mennyi időt tudsz belefeccölni heti szinten?

Szívesen segítek online, anno 30 kilót fogytam sikeresen, most 15öt kell. Ha gondolod, írj rám!

2018. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Én egy pszichológust is javasolnék. Nem tudom voltál-e már, ha nem, akkor csak javasolni tudom. Nincs benne semmi szégyen, sőt, aki fejlődni akar, az elfog menni egy szakemberhez. Ők ismerik a személyiség működését, ezt tanulták, érdemi tanácsokat tudnak adni.


A fogyáshoz pedig két dolog kell: diéta és mozgás. Vigyél be legalább 10%-kal kevesebb energiát, mint szoktál. Persze nem vagyok orvos, de a fogyás úgy fog beindulni, hogy:


A testednek van egy mindennapi kalóriában mért energiaszükséglete, ami függ a magasságodtól, tömegedtől, nemedtől, fizikai aktivitásodtól, életkortól, stb. Ha ezt a szükségletet csökkented valamennyivel, pl. 10%-kal akkor be fog indulni a fogyás, ugyanis a hiányt a szervezeted a felhalmozott zsírból fogja pótolni. Így működik a fogyás, és ehhez nem kell placebo, nem kellenek csodatabletták, teák, hashajtók, gombák, meg piócásember, csak kitartás kell, meg egy mozgásforma amit szeretsz csinálni.


Hajrá!

2018. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A fogyás titkos receptje:

Elkötelezettség, kitartás és akarat. Rajtad jelen pillanat az akarat nem látszik.

Úgy nem megy, hogy 3 hónapig csinálom, majd lefalom a nasis polcot a madarasteszkóban. Egy év múlva ugyanott fogsz tartani, ahol előtte és ezt tapasztalatból mondom. Amit egyszer elérsz, azt meg kell őrizni és ez a legnehezebb.

Mindenre lehet megoldást találni, csak akarni kell. Valamit eszel most is munkaidő, hülye beosztás ide vagy oda. Mi akadályoz meg abban, hogy ezt a valamit egészségesre cseréld?

Baromi könnyű, gyors és finom kajákat össze lehet dobni, ami kalóriában igen szegény, de ha erre nincs időd, napi 600-1000 forintért rendelhetsz is valami diétás kaját magadnak. Sőt, több nagy konyha kínál konkrét diétás napi menüt, amiben reggeli és ebéd is van. Én is ezt eszem, ha nincs időm, avagy kedvem rendelni. Sokkal jobb, mint bemenni egy kifőzdébe és megenni azt, ami megtetszik. Csupán csak igényel némi előre tervezést.

A kalóriabázis pedig szerintem is kiváló lap a cél elérése érdekében. Ha normálisan vezeted fekete fehéren ott van előtted a napi lista, amit megettél és ez bizony remek tükröt mutat!

2018. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

*ha nincs kedvem/időm FŐZni.

Bocsánat.

2018. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem Norbi kajája elég drága, meg tele van édesítőkkel, az se egészséges.

Anyagilag meg egészségileg is jobban jársz, ha mondjuk több zöldség-gyümölcsöt eszel, vagy ehetsz lisztes kaját, csak ne sokat. Ugye Norbiék erre repülnek rá, hogy árulják az elvileg egészséges kakaós csigákat, amit fogyókúra alatt egyébként nem ajánlott enni, valóban kevesebb benne a liszt meg nincs benne cukor, van helyette szója és édesítő. Amitől lehet kevésbé hízol, de nem egészséges. Bár valahol olvastam, hogy egyes Norbis kaják jobban hizlalnak, mint mondjuk egy mezei kenyér. Na, az üzlet az üzlet :D

Én mostanában az interfoodtól rendelek, elég nagy diétás kajaválasztékuk van, nem is rossz. Biztos felétek is vannak jobb szállítók, Norbiék is szállítanak, de az állítólag nem olyan jó és drága is.

2018. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Szia, néhány éve az Update-el fogytam sokat, az eedény tartós volt.

Norbis kajákra nem volt pénzem, így simán a mindennapi kajámat kódoltam be, majd amikor kisebb lettem, elkezdtem mozogni.

Kezdésnek kezdj el kajanaplót írni, mndent írj bele, az utolsó szem cukorig, mindent, majd kódold be a kajákat a Norbi módszer segítségével. Próbálj meg minél kevesebb 3-as kódú ételt enni, a többit pedig a megfelelő időben. A Duci tréning videó 1-es anyukámnak segtett, akinek jelentősebb volt a túlsúya, mit az enyém, é a Kiképzés-t kedvelem. 16 kiló ment le, és szerencsére izmot is növesztettem, a korábbi 35% testzsírom lement 30 alá (a BMI marhaság, nem hiszek benne). Ügyes legyél, sok sikert!

2018. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%
Én inkább csak híztam a duci tréningtől.. vagy 30 kg+ úgyhogy valami mást fogok keresni helyette..
2018. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolso, aruld mar el hogy hiztal mar meg tole...foleg 30 kilot, sportol fogyni lehet, meg a normalis etkezestol.. Nemnvetted eszre az elso 10 nel hogy lehet sok a zaba.? Ezt meseld be masnak inkabb..
2020. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!