Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ítéli el mindenki az...

Miért ítéli el mindenki az alvás treninges módszert?

Figyelt kérdés

Mi alvás szakértővel dolgozunk, és nem sírni hagyos módszert használunk. Mégis mindenki kritizálja a döntésünk.

Ha sír a gyerek, azonnal felvesszuk. Ha csak nyoszorog akkor hagyjuk. Már addig eljutotrunk hogy letesszuk és magától elalszik sírás nélkül. 5 hónapos a baba.

Mégis mindenki ítélkezik hogy milyen szar anya lennék mert treningelem a babát ahelyett hogy ringatnam vagy velem aludna.


ápr. 28. 15:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
85%

Szakemberrel dolgozunk egyutt... nem csak a neten olvasott hulyesegeket csinalom


Ugyanazt a neten olvasott hülyeségeket csinálja a szakember is...

ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
57%

Szóval ha beszélek hozza és fogom a kezecskejet amíg megnyukszik vagy ha sor akkor felveszem azzal azt tanítom hogy nem számíthat rám ok... sok itt a hozzaerto pszichológia szakos...


Mondja ezt az aki kínozza a gyerekét csak hogy ő csucsukálhasson...

ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
64%
Aztán majd pár év múlva jönnek a kérdések hogy miért nem kötődik hozzám a gyerekem, miért nem tudom megnyugtatni.
ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
75%

Szakemberrel dolgozunk egyutt... nem csak a neten olvasott hulyesegeket csinalom


Annyi pénzért én is bárminek a szakértője leszek a kedvedért...

ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy ez a kérdés is mire volt jó?.

Elképzelem, hogy ülsz a kávés felett, unatkozol, gondolsz egyet, feljössz a GYIK-re, és leírod a kérdésedet.

Majd amikor jönnek a negatív válaszok felháborodsz, hebegsz habogsz, okosnak képzeled magad..

Ahogy írták, viseld a kritikát, szarul csinálod, ennyi.

ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
26%
*kávéd
ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
84%
24, igen, a hülyeséget árulja jó sok pénzért
ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező én meg a feleség megnyugtatás szakértője vagyok, 100 ezerért megtanítom a férjedet hogy hagyjon cserben mikor szükséged van rá, és te ezért nem fogsz szólni mert beidomítalak. Ugye milyen király lesz?
ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
85%

Vannak babák akik képesek elaludni saját maguk. De ez nagyon nagyon ritka. Még egy két három éves gyerektől sem lehet igazán elvárni hogy egyedül aludjon. De még idősebb korban sem probléma. Természetesen van akinek megy, az szerencsés de az sem rendellenes ha nem megy.

En sem mindig vettem fel egyszerre , leginkább nappal amikor mást csináltam, de többnyire azért sikerült majdnem egyszerre.

Nekem fáj a szivemnek amikor sír vagy éppen látom rajta hogy kínlódik, hiszen ő még tehetetlen.

A kínlódik és pl amikor álomba morogja magát az nem ugyanaz. Egyértelműen látszik amikor valaki kínlódik és amikor egyszerűen elvan. Egy ekkora és még egy nagyobb gyerektől sem várom el hogy önálló legyen, azt kapja mire igénye van, ez mellett pedig önállóságra van tanítva csak épp igény szerint.

ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
83%

Tréninggel, kondicionálással éred el, amire magától még nem képes (ergo még nem érett). A gyerekek rettentő alkalmazkodóak, megtanulja már az 5 hónapos is, hogy ne számítson többre tőled. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ne is lenne rá igénye.

Ha anyámat kérdezed, akkor én egy nagyon önálló gyerek voltam. Én viszont úgy éltem meg, hogy mindenben magamra lettem hagyva és csak magamra számíthattam. Ebből nekem sok elakadásom származott, amin önismeretben és terápiában kellett megdolgoznom.


Az nem igaz, hogy hozzád nem fog kötődni. Fog, a gyerek a súlyosan bántalmazó szülőjéhez is kötődik. Ez alapbeállítás. A kérdés, hogy a külvilág felé (pl felnőve párkapcsolatban) milyen kötődési mintákat fog mutatni. Ez meg 20-30 év mire kiderül. De mindennek az alapja az első 3 évben dől el. Onnantól a válaszreakcióit az addig szerzett tapasztalatai határozzák meg.

ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!