Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó vagy rossz anya? 3 hós a...

Jó vagy rossz anya? 3 hós a babám két hete tápszeres pótlást kell adnom neki az anyatej mellé. Fejtem, urticát szedtem, óránként szoptattam, nem lett több tejem.

Figyelt kérdés
Sajnos mindenhol azt hallom és olvasom hogy hat hónapig csak szopjon a baba meg ne adjunk gyümit és zöldséget mert halálos beteg lesz szegény?Azok az anyák akik 10 éves korukig szoptatják a gyereküket miért alázzák porba azt aki nem tud szoptatni? Tényleg beteg lesz a gyerekem ha már nem szoptatom? Kicsit túl van lihegve ez a dolog nem gondoljátok? Aki nem tud szoptatni halálra ítéli a babáját? Sajnos ez jön le. LLL STB. Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye. Sírógörcseim vannak amióta tápszert adok neki pont az ilyen elméletek miatt. írjatok minél többen!
2010. júl. 27. 07:41
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
80%
Nem olvasom végig, szerintem ez a kérdés provokáció. főleg így, hogy még ki is emelted! Tipikusan az a kérdés, amire olyan válaszokat vársz, amelyek téged igazolnak majd... Én inkább azt kérdezném, hogy minek?? Az anyáknak ezen a fórumon miért van annyira kevés önbizalma, hogy ilyen és hasonló kérdéseket kell kiírni egy kis önigazolásért?
2010. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

18:07-es, látod, rengeteg itt a szakértő és még meg is fogadjuk egymás tanácsát, ha hülyeség, ha nem.

Az, hogy én mit tettem volna tök mindegy, te felforraltad, pedig nem szabad, ennyi volt a komment lényege.

2010. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
18:28 Ott a pont. Én ugyanezt éreztem, amikor megírtam a magam válaszát. (könnyű egy 'nem kérdést' feltenni és összeugrasztani épp azokat, akikről beszélsz kedves kérdező)
2010. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
51%
Jeleztem a moderátornak és remélem leveszik mert hihetetlen ahogy az ANYUKÁK egymásnak esnek.Ez az oldal nem ezért van.
2010. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
soha többet nem jövök erre az oldalra normális véleményeket akartam olvasni aki ezt írt köszönöm
2010. júl. 29. 20:14
 46/47 anonim ***** válasza:

Én már írtam ide erre a kérdésre csak megjegyezném az elmúlt napokban én is feltettem egy pár kérdést és amennyire szerettem régebben ezt az oldalt ,most azt tapasztalom,hogy a válaszolók tele vannak agresszivitással,egy ártatlan kérdést is kiforgatnak,telebeszélik más jelentőséggel,pedig lehet csak egy pár megnyugtató szó kellett volna egy anyának,még ha másnak ez provokációként hat is.

nem tudom miért kell rögtön erre gondolni?.Az én kérdéseimet is napok óta támadják és meg vagyok döbbenve milyen népség ír válaszokat és milyen hangnemben,régebben mikor ide jártam sokkal szimpatikusabb volt az oldal-persze nem az üzemeltetők hanem sajnos a részt vevők tehetnek róla,de döbbenetes,hogy pont az anyukák és kismamák körében is előfordul ez a primitív hozzá állás és bíráskodás mások irányában.

bocsi,hogy nem a kérdéshez méltó megjegyzést kaptam csak már nekem is felment az agyam ezektől a válaszoktól-válaszadóktól,hangnemektől..egy dbig én sem hiszem,hogy jövök ide.

2010. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
68%

Elsők között válaszoltam erre a kérdésre.

Azt mondjuk én sem értem, miért kell egy kérdést kiemelni, ha kaptál rá már több mit 15 választ (kb.)

Hagyjuk meg a kérdéskiemelést azoknak, akik nem kaptak választ...

2010. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!