Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elfoglaltságot ajánloto...

Milyen elfoglaltságot ajánlotok majd szülés utánra a baba mellett?

Figyelt kérdés

Egy újszülött alvasigénye 14-16 óra. Az enyém 7, max 8 óra. Ha 8 órával számolok, akkor is marad 8 órám míg alszik. A házimunkát, ha nagyon lassan csinálom 3 óra alatt megvan. Marad napi 5 órám szabad. Milyen ötletetek van ezt kitölteni? Tanulni már nem akarok, mert jó szakmám van, valami hobbi lenne jó, amit halkan tudok csinálni.

Ki mit csinál?

Nem értem ismerős anyukák mit csinálnak, állandóan arról panaszkodnak, hogy semmire nincs idejük. Akárhogy számolok, rengeteg ideje kell maradjon az embernek.



2022. jan. 31. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy nagyon érződik, hogy csak provokáció a kérdésed. Most komolyan ettől szebb lesz a napod?
2022. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:
Sokan írjátok,hogy a tiétek nem aludt ennyit soha, de az nem árt neki? Nem akkor fejlődik jól az idegrendszere, ha ennyit alszik? Ha kevesebbet alszik nem lesz komoly baja?
2022. jan. 31. 13:24
 13/75 anonim ***** válasza:
100%

Az én alvásigényem is 8 óra, de amióta 6 hónapja szültem, néhányszor sikerült hatot aludnom egyhuzamban. A 3+3+3 hiába 9 óra, nem pihentet úgy, ha közben 2-2 órákat fent vagy.

De az első időszakban például azzal is sok idő elment, hogy miután elaludt a baba, fejtem.

2022. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
Miért lenne provokáció? Első baba lesz, és a neten olvasottak alapján vetődött ez fel bennem.
2022. jan. 31. 13:26
 15/75 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én is szépen elterveztem hogy fognak telni a napjaim, ha megszületik a babám. Megszületett. Állítólag egy újszülött etetések és alvások között fél órákat van ébren. Az enyém órákat tölt ébren egybefüggően, ha alszik egyszerre 2,5 órát már örülök, ha én alszom éjszaka összesen 2,5 órát repesek a boldogságtól. Az én gyerekem nem tudja, hogy ebben a korban illene 14 órát aludnia… én meg esek össze a fáradtságtól néha
2022. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
94%

Valamit biztos elb.szok, de nem szoktam unatkozni, meg hosszú órákon keresztül "hobbizni".


Az első két hónap arról szólt, hogy a baba kb. 2 óránként felkelt, akkor szopizott, utána meg fejtem géppel. Ha végeztem, aludtam. Aztán a ciklus kezdődött elölről... Két óránként aludni fel órát nem annyira pihentető, csak mondom. Később se lett jó alvó, kétévesen meg nincs átaludt éjszaka. Ez nem ijesztgetés, csak info, hogy nem minden úgy van, ahogy elkepzeled.


Ja és vannak "fejlesztő játékai", de ha rajta múlna, egész nap a macskát abuzalna. Ami során megint csak nem lehet "hobbizni", mert vagy a gyerek visit, vagy a macska.

2022. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
93%
Ez a nap vicce😂
2022. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
94%

Leginkább pihentem ha volt rá időm. De nem nagyonert a nagy akkor másodikos volt és én hordtam az iskolába.

Ha hazajött tanultunk.

Amikor a suliban volt addig meg várta a házimunka.

Talán délután tudtam egy kicsit pihenni. Kénytelen voltam mert éjszaka óránként kelt.

Mai napig rosszalvó pedig már 17 hónapos.

Más időtöltés eszembe se jutott.

2022. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
93%
Lol :D komolyan ezek a kamu kérdések egyre kreatívabbak. Jaj de jót nevettem.
2022. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
94%
Én is elhittem amiket írtak, aztán úgy pofán bszott a valóság, hogy alig hittem el 😅
2022. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!