Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elfoglaltságot ajánloto...

Milyen elfoglaltságot ajánlotok majd szülés utánra a baba mellett?

Figyelt kérdés

Egy újszülött alvasigénye 14-16 óra. Az enyém 7, max 8 óra. Ha 8 órával számolok, akkor is marad 8 órám míg alszik. A házimunkát, ha nagyon lassan csinálom 3 óra alatt megvan. Marad napi 5 órám szabad. Milyen ötletetek van ezt kitölteni? Tanulni már nem akarok, mert jó szakmám van, valami hobbi lenne jó, amit halkan tudok csinálni.

Ki mit csinál?

Nem értem ismerős anyukák mit csinálnak, állandóan arról panaszkodnak, hogy semmire nincs idejük. Akárhogy számolok, rengeteg ideje kell maradjon az embernek.



2022. jan. 31. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
96%

Sokat alszik a baba az elején. Már ha épp nem hasfájós stb stb mert akkor egész más a helyzet

Én is azt hittem sok időm lesz mikor az első 5 napban tényleg csak enni kelt fel és rengeteg időm volt...

Ez 1 hétig tartott

Utána is aludt szinte egész nap

Csak éppen rajtam....

Szó szerint 1 hónapig ha nem tovább!

A kiságyban ,az ágyban mellettem mindenhogy ordított. Kivéve ha feküdtem és ő a mellkasomon aludt . Ha megmozdultam ,felálltam vagy leraktam azonnal felkelt és ordított.

Szó szerint csak a WC.re mentem ki. Még a kaját is bekészítettem magamnak az ágyba addig amíg az apja haza nem ért.

Szóval volt időm, aludt, csak épp megmozdulni nem tudtam.

1 hónapig a netflixen és a gyakorin éltem...

Nem tudhatod előre milyen lesz a baba ,mik lesznek az igényei stb

2022. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam, nekem az összes válasz hasznos volt, ami a kérdésemre válaszolt. A többi meg nem érdekel. De még szívesen olvasok ötleteket, horgolni szívesen megtanulnék.
2022. jan. 31. 13:39
 23/75 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz te neki barmien fejlrsztő játekot a késobiekben,de mit gondolsz?Lerakod a pl 9honaposodat a goldre es majd orakig jaccik egyedul amig te horgolsz?Édes istenem😂Ez nagyon de nagyon nem igy mukodik ami a te fejedben van.
2022. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kérek tőled. Ha megszületik a gyereked írd majd meg hány kisterítőt horgoltál :D
2022. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
86%

12


Nah arra kiváncsi vagyok, hogyan képzeled azt, hogy alvást eröltetsz egy újszülöttre.


Az enyém nem volt szobanövény..


A dolgaidat megcsinàlni pont duplaannyi idő egy gyerek mellett.. plusz abban az időben fürdesz, hajat mosol wc-re mész amikro èpp méltóztatik aludni.. és nem 10 p alvás 5 p sírás 10 p alvás lesz váltakozva..


Amúgy a 2. Nekem kifejezetten jó volt…

Aludt 4 órát rwndbetettem

Megint 4-et


Csak akkor meg ott volt mellette a nagy màr, aki 1,5 éves volt csak.



De a fejleszőjátékok 90%-a az anyukának menő..

A gyereknek ha mègis akkor sem az első 4 hónapban

2022. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
95%
LOL éppen most is alszik a 2 hetes újszülöttem, igyekszik is kimaxolni a 14-16 órát minden nap, csak épp letehetetlen egyelőre és ebből éjjel aszik 2x3 órát az ágyában, a többit a karjaimban, úgyhogy itt tespedek a kanapén. Nem igazán tudok csinálni semmit miközben itt rostokolok, az imént megpróbáltam letenni, mire a wc-ig értem már sikított a gyerek… Úgyhogy jöhetsz hozzánk ha nagyon unatkozol és foghatod az enyémet miközben semmitteszel, hogy én csinálhassam a dolgaimat, köszi :D
2022. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
88%
Hat neharagudj meg de ez vagy kamu vagy totál hulye vagy😂Mien otleteket varsz meg?Fogd fel nem lesz idod,orulni fogsz ha pihenhetsz te is,mellete meg vegezd el a háztartast.Eszem megál,eszembe nem jutot volna ien marhasag mikor terhes voltam h mit csinaljak majd ha megszuletik a babam.Nem azon tortem volna se a fejem se pedig magamat h minnel tobbet aludjon mer en uj hobbit akarok,erre gondolom volz eleg idod a terheseg elot gondolkodni vagy csinalni
2022. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kamu.

Egy kamaszfiú is reálisabban látná a baba alvásigényét, nemhogy egy felnőtt, terhes nő. Keményebben fogalmazva: kizárt, hogy valaki ennyire h...lye lenne.

2022. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%

27


25. Vagyok


Én egy picit eltervezzem, hogy megcsinálok mellette valami sulit😂


Nyilván sok segítséggel, tápszeres gyerek mellett, ahonann be tud járni az ember stb mehetett volna


De nem azért mert annyi szabadidőm volt

2022. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
nem latjatok, hogy kamu kerdes ?
2022. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!