Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elfoglaltságot ajánloto...

Milyen elfoglaltságot ajánlotok majd szülés utánra a baba mellett?

Figyelt kérdés

Egy újszülött alvasigénye 14-16 óra. Az enyém 7, max 8 óra. Ha 8 órával számolok, akkor is marad 8 órám míg alszik. A házimunkát, ha nagyon lassan csinálom 3 óra alatt megvan. Marad napi 5 órám szabad. Milyen ötletetek van ezt kitölteni? Tanulni már nem akarok, mert jó szakmám van, valami hobbi lenne jó, amit halkan tudok csinálni.

Ki mit csinál?

Nem értem ismerős anyukák mit csinálnak, állandóan arról panaszkodnak, hogy semmire nincs idejük. Akárhogy számolok, rengeteg ideje kell maradjon az embernek.



2022. jan. 31. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
73%
69 tudod ez egy olyan oldal, ahová többen írunk😀 nem írtam semmi ilyet, mindenki leírta a tapasztalatàt, te vagy aki már az elejétől itt pörögsz, és bizonygatod a kérdezőnek hogy itt mindenki tultolja, meg amúgyis gykn lóg mindenki egész nap. Te személyeskedsz, hazudtolsz meg màsokat. Fura, hogy ennyire szívügyed a kérdés.
2022. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
27%

#69

"Nyugi, kérdező, mint írtam, nekem is volt időm sok mindenre baba mellett az elején.....ha összeszoktok, és nem extrém hasfájós babàd van, te is rá fogsz érni.



A többieknek meg üzenem, felesleges ez az okoskodás, hogy "semmire nem lesz időd, örülsz majd, ha pihensz", nem minden anyuka és nem minden baba ilyen."


Meg jó, hogy te nem közölsz tényeket 😃😃😃

2022. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs olyan,hogy unatkozol baba mellett.De olyan sincs,hogy WC-re se tudsz kimenni.

Mindig van mit csinálni,és némi szabadideje is mindig van mindenkinek.Nem egyforma idő,de a babáink se egyformák és sose lesznek azok.

2 gyereked közt is mindig ég és föld különbség lesz.Megkapod egyszer a nyugodtat és az ahhoz képest nyugtalant is.


Olyan elfoglaltságot keress amit csinálhatsz rövid és hosszútávon is.Akkor is,ha csak 30 perced van rá,akkor is ha 2 órád.

Bőven elég lesz az első időszakban,ha csak olvasol,sorozatot nézel,pihensz amennyit tudsz és gyermekágyi vérzés után meglátod mennyire érzed magad késznek arra,hogy mondjuk megtegyél napi 30 perc sétát,tornázz egy kicsit..

2022. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
70%

Na ezen jót röhögtem :D Bakker azért ennyire ne legyünk már életképtelenek. Ha sz*rni kell, berakod a kiságyba/járókába, és elmész sz*rni, ennyi. Sír? Hát akkor sír, persze nem jó hallgatni, de azért bélcsavarodást hadd ne kapjak már, csak hogy a drága szemem fényét ne kelljen 5 percre egyedül hagynom, semmi baja nem lesz addig. És az ilyen mártír anyák miatt mint te, elhiszik szerencsétlen, tapasztalatlan leendő anyukák, hogy már 1 (EGY) gyerek mellett is luxus lesz wc-re menni, hajat mosni, vagy épp melegen meginni a kávét (már akinek ugye van ideje egyáltalán lefőzni a baba mellett!!!, mert gondolom már az is megoldhatatlan probléma). Ne keverjük a dolgokat, a wc-zés nem olyan, mint a körmös meg az étterem meg a mozizás, hogy első x hónapban minden további nélkül lemondasz róla, hisz nem az akkor a legfontosabb. Az egy biológiai szükséglet, pont mint az evés vagy az ivás. Vagy te 2 évig nem is ettél a gyerek mellett?

2 gyerekem van, és egyik sem volt "szobanövény" ahogy fentebb írták, mégsem fordult meg soha a fejemben, hogy majd visszatartom a nagydolgomat délután 4-ig, amikor megjön a férjem. Ez már a nevetséges szint.

2022. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 babyboom567 ***** válasza:
na mizu kérdező megtaláltad a hobbid?eljátszik a gyerek míg hobbizol?
dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!