Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok játszani a kisbabáto...

Szoktatok játszani a kisbabátokkal vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Szoktatok az olyan korú kisbabatokkal játszani aki meg nem tud beszélni? Vagy ez addig felesleges?:)

2022. nov. 12. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
60%
Töröltetheted, de szerintem akkor is troll vagy.
2022. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem troll a kérdező, de alapjában nincs jelentősége.

A kérdés értelmes, és nagyon is fontos téma! Más is tanulhat belőle!

A kérdező hozzáállása pedig jó.

2022. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
3%

"szoptatni egyáltalán nem szeretnek"

Lehetséges, hogy ez is változni fog, erre is van ösztön.

Arra kérlek csak, hogy adjál erre lehetőséget, ne utasítsd el kapásból.

2022. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a pozitív valaszokat!

Nem vagyok troll, viszont ezt a témát bármilyen nem névtelen fórumon már nem is merem felvetni, mert szétszednek azok akik szerint “úristen milyen ember az ilyen”. Valószínűleg sokkal több nő van az én helyzetemben mint hinnénk, csak ők sem merik vállalni, hátha ők is olvassák ezt, és kapnak pár jó gondolatot.


A privátban és itt is érkezett kérdésekre válaszolva: 22 éves vagyok, nem kisebbségi, és nem a CSOK miatt szülök, nem vettem fel semmilyen hitelt. Nem vagyok tanulatlan sem (bár kinek mit jelent ez a szó), egyetemet végzett okleveles kezdő közgazdász vagyok.

2022. nov. 13. 12:38
 65/79 anonim ***** válasza:
100%

...az előtt még egyetemre akartál tanulni a másik szobában.


Nagyon-nagyon ritkán mondok ilyet, de nem tudod elvetetni?

Mert egy ilyen anya mellett felnőni átok. De komolyan.

Persze, értem én, hogy szerinted az apjától kapna elegenő szeretetet, demi van akkor, ha mellőletek is dobbant wgy mégfiatalabb pipiért? Ha a másik 2 gyerekét ott tudta hagyni, ezt miért ne tudná?

Nem, nem bűn az, ha nem vagy anyának való. Az a bűn, ha ezzel tisztában vagy, de ennek ellenére is szülsz.

2022. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
2022. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 A kérdező kommentje:
#65: Ez elég lényegtelen de az okleveles közgazdász vagyok= alapszakot végeztem, most mesterre járok.
2022. nov. 13. 13:38
 68/79 A kérdező kommentje:
És igazából talán azt gondoltam hogy majd később, 30 körül hátha megjön az anyasághoz a kedvem. Sajnos mivel a párom 50 éves, nem igazán opció már 8-10 évet várni a gyerekvallalassal, tehát most vagy soha..😞
2022. nov. 13. 13:40
 69/79 anonim ***** válasza:
10%

Akkor még nem vagy egyetemett végzett - az a mesterrel leszel. A bsc valójában főiskola...

De nem ez volt a lényeg.

2022. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos mivel a párom 50 éves, nem igazán opció már 8-10 évet várni a gyerekvallalassal, tehát most vagy soha.."

A párodnak már van 2 gyereke, nem marad ki semmiből.

Neked meg a soha lett volna a jó megoldás.

2022. nov. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!