Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok attól, hogy...

Rossz anya vagyok attól, hogy van, hogy hagyom sírni a babát?

Figyelt kérdés

6 hetes kislányom van és hát ha nem ölben van, mikor fent van akkor, bár néha elnézeget ,de inkább sír olyankor. De nekem főzni kell, mosni szoktam (nyilván még nem működik 100%-ban, főként a császár után ,meg még nem volt meg a 6 hetes kontroll, így van amit nem merek csinálni, míg az orvos mindent rendben nem talál), meg hát pakolni, hogy azért ne fusson az egész ház. Na ilyenkor van hogy ő épp alszik mikor én nekiálltam kaját csinálni és mondjuk pont akkor ébred, mikor mondjuk a ràntást csinálom, amit nyilván nem hagyok a gázon és hallom a bébiőrön keresztül, hogy ő meg sír a szobánkban. De nem megyek be rögtön, hanem az adott feladatom, ami 5-6 perc max elvégzem és utána megyek be hozzá és felveszem, megnyugtatom.

Van barátnőm, aki minden "eldob" a kezéből, ha elkezd sírni a gyerek és rohan felkapni, de szerintem semmi baja nem lesz ,ha öt percig sír, mire az ember bemegy hozzá. Én bevallom, direktben sosem hagynám sírni, de annak sem vagyok a híve, hogy minden nyekkenésre felkapkodjuk a gyereket. Aztán lehet én látom rosszul a dolgokat, első gyerek, csak próbálom jól csinálni.

Ti hogy csináljátok? Mert én már ezért volt barátnő akitől megkaptam, hogy rossz anya vagyok, mert nem a gyerek az első ( de, a gyerek az első).


márc. 12. 21:59
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
75%

Te hülye vagy, 50-es. Nyilván a tiéd egy kényszerhelyzet, de a kérdezőnek egy gyereke van, és nen szoptatja a másikat, míg ordít az újszülött, hanem rántást kavar meg mosogat.


Láthatóan nem sikerült még feldolgoznod a fusztrációdat, ha ennyire magadra veszel egy szitut, ami tök más, mint a tiéd és másokat osztasz, hogy szentanyák, mert az egy db gyereküket nem hagyták sírni sokáig házimunka miatt.

márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!