Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/124 anonim válasza:
59%
Ahol mi lakunk szinte sehol nincs járda... Akkor ne sétáljunk? Mert az autóvezetők nem tudnak a napsütésben figyelni?
2012. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/124 anonim ***** válasza:
41%

első vagyok


akinek van gyereke,az egyet fog velem érteni

ha nem tudom biztonságos helyen tolni a gyereket,akkor viszem ölbe,háton,mind1,de én pl nem tolom ki az útra olyan helyen ahol veszélyes


nem egyedül volt az anyuka

2 gyereket ölbefogom,apuka cipelje a kocsit

2012. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/124 anonim válasza:
32%
Nekem is van gyerekem, de nem értek egyet, ne haragudj... Igenis az autósok is figyeljenek oda... Miért venné ki a babakocsiból, ha éppen alszanak pl? Na könnyű most okoskodni! Az ember, ha tudná, hogy elesik, leülne. :P
2012. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/124 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is van gyerekem és Én sem venném ki őket a kocsiból!!!!MI van ha rossz a járda, vagy éppen nincs és a kezemben tartva megbotlok és elesek velük??? Akkor azért lenne felelőtlen!!! Nem hiszem el ha nem jött semmi szemből és még világos van 8 körül,na meg betartotta a sebességet, hogy akkor nem tudta akár félre rántani a kormányt vagy dudálni vagy egyszerűen kikerülni!!!
2012. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/124 anonim ***** válasza:
87%

Az autós is odafigyelt, írták már többen.

Sőt, az egyik ottani lakó is nyilatkozott, hogy igen, ő is tapasztalta sokszor, hogy bizonyos időszakokban (naplementekor) teljesen vakít a nap azon az útszakaszon, szinte semmit sem lehet látni.

Ebben az esetben mindenkit lehet hibáztatni, és senkit. Az autós miért nem emnt még lassabban, ha nem látott semmit, a szülők miért nem mellékúton mentek, vagy legalább húzódtak volna le, ha látják a közeledő autót (mivel a szabályoknak megfelelően a forgalommal szembe mentek, tehát nekik látniuk kellett, hogy jön egy piros autó.)

Soha nem szabad abban bízni, hogy majd a kocsi kikerül, soha! Abban bízom, amit én magam megteszek a gyerekem biztonságáért.


Ettől függetlenül mind az öt embert elképesztően sajnálom, összefacsarodott a szívem, amikor hallottam. Szegény szülők, szegény sofőr, és szegény, szegény kislányok.

2012. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/124 anonim ***** válasza:
69%

És ha kiveszed és téged ütnek el. Nem ez a megoldás. Remélhetőleg annyi tanulság lesz ebből hogy az önkormányzat rendbe hozza a járdákat.

Szerintem itt mindenki áldozat, a pici babák, a szülők és a sofőr is. Részvétem a család felé.

Személyes tapasztalatból tudom milyen nagy trauma egy ilyen baleset még akkor is ha más nem sérült meg csak a sofőr.

2012. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/124 anonim ***** válasza:
78%
1 hónaposak az ikerbabáim.Ikerkocsival járni,nagyon körülményes,rettentő nehéz.Ettől függetlenül,én soha nem vinném őket ki az útra,hogy ott toljam a kocsit.Szerintem felesleges,ezen vitatkozni.Nem lehet,felfogni ami velük történt.Elfelejteni,feldolgozni sose fogják,a lelkiismeret furdalás egész életükben kísérni fogja őket.Megnyomorodott az életük.Ahogy az autóvezetőé is.Bármennyire is hibás a szülő,éppen eléggé nagy fájdalom nekik ez,hogy megtanulják.Belegondolni sem lehet abba,amit ők most átélnek.Nem tudom én mit tennék,hogy élném ezt túl,lehet,hogy éppen sehogy.
2012. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/124 anonim ***** válasza:
6%
Az autó hátulról érkezett és ha minden igaz a buszmegállóba mentek.
2012. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/124 anonim ***** válasza:
77%

A szakértői jelentés szerint tökéletesen elfért volna a babakocsi, és jó minőségű is volt a járda. A napfény is vakíthatott, ugyanis konkrétan az út végén ment le a nap. Aki vezet, az tudja, hogy ez milyen szituáció.


Rettenetes dolog, de nem szabad azonnal ítélkezni.

2012. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/124 A kérdező kommentje:
Én kis faluban lakok, itt is katasztrofális állapotban vannak a járdák, már ahol egyáltalán vannak.Igaz itt nincs nagy forgalom, de én is szoktam az úttesten tolni, mert máshol nem tudom, mondjuk én képes voltam lent tolni akár a sárban is, de azért az túlzás, hogy vegyük ki a babakocsiból ha jön egy autó! Én is szoktam vezetni, és vakított már el a nap, de nem úgy, hogy semmit se lássak, meg ezért van a napszemüveg. Valahol olvastam, hogy sok évre sikerültek ezek a babák, lombikkal.
2012. jún. 20. 10:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!