Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség? Csecsemő-és gyermeko...

Segítség? Csecsemő-és gyermekorvos vagyok, nagyon szeretek segíteni másokon, ha gyermekével kapcsolatosan gond merül fel, írjon bátran!

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 12:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Szépen Köszönöm!

Nikolett

2012. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%

De kedves vagy, köszönöm a lehetőséget!!!! :)

Két kisfiam van, 2 és 4 évesek. Fütyiproblémával küzdünk, de a saját gyerekorvosunk nem hajlandó foglalkozni a témával... A nagyobbiknak félig hátrahúzható a fitymája, a kicsinek viszont egyáltalán nem. Pisilés megy gond nélkül, de nem szeretném hanyagolni, ne legyen később gondjuk belőle. Kit kereshetnék fel aki nem barbár módon visszarántja nekik a bőrt vagy azonnal műteni kezd, hanem valami kíméletes megoldást is kipróbál? Lehet magánrendelés is.(lehet esetleg konkrét orvost is ajánlani)

Vagy valami ötlet, hogy mit tehetnék itthon házilag?

2012. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
75%

De jó!!:):)


Nekem egy röpke kérdésem lenne.

Lányom lassan 21 hónapos, mindig is jó alvó volt. Éjszaka fél9től reggel 8ig alszik, délután pedig déltől 3-ig. Az egyik ismerősünk egyfolytában azzal nyúz minket, hogy biztos beteg,azért alszik ennyik.


Rendesen jártunk/járunk súlymérésre, tanácsadásra, talán ha 3 szor volt megfázva, nagyon aktív érdeklődő, nappalra teljsen szobatiszta lassan egy hónapja. Rendszeresen táplálkozik, étvágya is van rendesen, ami a súlyán is látszik 12.5 kg:):)

Azért mert valamelyik gyerek többet alszik, még nem kell arra gondolni,hogy beteg???

2012. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
Epp most tettem fel egy kerdest, van valamilyen csipese/kiütese a fiamnak ami 4 napja nem mulik...ha esetleg erre is rakukkantanal?Köszönöm! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2012. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es!


2 ill. 4 éves korban teljesen normális a fityma részleges letapadása. Ez általában idővel megoldódik. Ha a továbbiakban sem tapasztalható javulás, tehát a fityma le van tapadva a makkhoz, helyi érzéstelenítéssel le kell választani. Bízzunk a legjobbakban és, hogy nem kerül ilyenre sor! Üdv.

2012. aug. 14. 13:13
 16/67 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as!

A sok alvás általában nem függ össze betegséggel, de javaslok egy laborvizsgálatot, állhat a háttérben vashiány is!

2012. aug. 14. 13:17
 17/67 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es!

A kép alapján pókcsípés! Javaslom a Fenistil gél használatát!

2012. aug. 14. 13:20
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok, köszönöm a valaszodat!
2012. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
100%
13as vagyok, köszönöm!
2012. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kislányom születésekor mindkét szemhéja erősen piros volt, gondolom a szülés következménye! Néhány napon belül elmúlt az egyik szemhéjáról, viszont a másikról nem! Ilyenkor elég halvány neki, de látható, ha viszont sír vagy mérges, akkor erősen pirossá válik neki mindig! Elmúlik még neki teljesen valaha? 5 hetes!

Köszönöm szépen :)

2012. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!