Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség? Csecsemő-és gyermeko...

Segítség? Csecsemő-és gyermekorvos vagyok, nagyon szeretek segíteni másokon, ha gyermekével kapcsolatosan gond merül fel, írjon bátran!

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 12:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

Kedves 45ös!

A láz elmúlása után általában 2-3 héttel megkisebbednek.

2012. aug. 14. 15:33
 52/67 A kérdező kommentje:

Kedves 46os!

A Panadolt javaslom!

2012. aug. 14. 15:34
 53/67 A kérdező kommentje:

Kedves 47es!

Az MMR oltást általában magas láz és orrfolyás kíséri. Az oltás annyira nem veszélyes, mint ahogy a a közvélemény írja.

2012. aug. 14. 15:52
 54/67 A kérdező kommentje:

Kedves 49es!

Bolhacsípésre Fenistil gélt vagy cseppet szoktam javasolni!

2012. aug. 14. 15:56
 55/67 anonim ***** válasza:
Köszönjük a lehetőséget!A 6 hónapos babámnak nagyon száraz a bőre a kis karja és a lába. Kentem neki orvos által felírt gyógyszertári kevert testápolóval de sajnos nem használt. És az az érdekes hogy a pelus és a bady alatt nem száraz a bőre csak ami szabadon van. Mitől lehet ez és mivel kenjem? Meg köszöném válaszát, Kata
2012. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
A 22-es válaszoló vagyok.Köszönöm gyors válaszát.Természetesen jönnek a fogacskák,a szemfogakon vagyunk túl,de a problémát én magam generáltam.Amikor letört a foga a darabos ételeket nem fogadta el,így elkezdtem pépesíteni újbol az ételt,majd jöttek a tejberizspépek,grízek krémtúrók,krémsajtok és mire észbe kaptam mit csinálok,addigra teljesen elfordult a zöldségből készült ételektől.A levest sosem ette meg,így ezzel nem tudok próbálkozni.Viszont ha leültetem szívesen eszi a tésztából készült ételeket,amiért a védőnő haragszik,szerinte babot és káposztát kellene adnom neki,de nem eszi meg.Tudom ezt talán csak én fújom fel,de annyira hálás vagyok,hogy félelem nélkül megoszthatom a problémámat.(és halkan hozzáteszem,remélem szívből,ez lesz életünk során a legnagyobb "probléma",hogy miként adjak a fiacskámnak főzeléket:))
2012. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:

Kedves Doktornéni!:o)

Kisfiam 4 éves,születése óta folyamatosan nagyobb a nyakán (bal oldalt) a mirigye. Háziorvosunk egyszer küldött vérvételre, annak eredményei jók lettek,azóta nem törödik vele. Ha beteg lesz,hatalmasra duzzad. Mandulája állandóan duzzadt..Mi okozhatja? Milyen orvoshoz vigyem?

Köszönöm a választ.

2012. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
49-es vagyok, köszönöm szépen!
2012. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Én a 31-ecske vagyok, és nagyon várnám a választ...:-(, köszönöm előre is!
2012. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Húha, jól lerohantuk szegény doktornőt! Én is kérdeznék! Mitől lehet, hogy 6 hónapos lányom kb 3 hete napjában többször nagyon erősen vakarja a füle mögött a fejét, és a haját is húzza. Mindkét oldalon. Csak egy rossz szokás, vagy lehet valami más oka is? Előre is köszönöm szépen a válaszát!
2012. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!