Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség? Csecsemő-és gyermeko...

Segítség? Csecsemő-és gyermekorvos vagyok, nagyon szeretek segíteni másokon, ha gyermekével kapcsolatosan gond merül fel, írjon bátran!

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 12:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

Kedves 34es!

A fogak előbújása étvágytalanságot idézhet elő! A hozzátáplálással kapcsolatosan pedig, valószínűleg még nem áll készen rá, várjon pár hetet vele!

2012. aug. 14. 14:43
 42/67 A kérdező kommentje:

Kedves 35ös!

Egy neurológus mindenképpen nézze meg, majd egy uh-t is javaslok! Ennél többet sajnos nem tudok javasolni!

2012. aug. 14. 14:45
 43/67 anonim ***** válasza:
Kedves vagy. Októberben műteni fogják az akkor egy éves lányomat. Még szopizik éjjel is, valószínűleg akkor is fog. A kérdésem az h éhgyomorral kell menni vérvétel miatt. Mikor ehet utoljára ilyen esetben a baba?Reggel persze már nem, de éjjeé valamikor még lehet?Köszönöm
2012. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
Én is orvos vagyok, örülök, hogy itt vagy és annak is, hogy a te tudásodat, amit hosszú-hosszú éveken át sajátítottál el, nem kérdőjelezik meg lépten-nyomon ;)
2012. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Kislányomnak megduzzadtak a nyírók csomói ,beteg is lett nem sokkal később..Láz és piros torok volt a tünet arra kapott antibiotikumot.Már jól van,közben csináltak vérvételt ott is minden rendben volt.A csomók viszont még ott vannak.Ez mitől lehet?
2012. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt milyen fájdalom és lázcsillapítót lehet bevenni?
2012. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

A 15 hónapos oltás (MMR) tényleg annyira vészes vagy csak a közvélemény teszi azzá?


Valóban van olyan gyermek, aki az oltás hatására lett esetleg sérült/lebénult vagy ateista?

Kimutatható ez valóban?


Neked, mint orvos (1. esetben) és szülőként (2. esetben) mi a véleményed erről az oltásról?


Természetesen megkapja a lányom, nem fogok tiltakozni, de azért belül nagyon félek ettől a fordulóponttól! :/

2012. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Kedves 43as!

Éjfél után ne egyen már a baba, viszont vizet ihat.

2012. aug. 14. 15:25
 49/67 anonim ***** válasza:

Köszönjük a lehetőséget! Ez a továbbiakban is fennáll majd? Privátba is lehet majd neked írni,ha szükséges lesz?

Most lenne egy kérdésem: 3 éves kisfiam egy rokonnál állatok közelében volt és összeszedett egy bolhát,ami összecsipkedte. Nagyon kisebesedett neki,viszket vakarja. Mivel kenjem be? Próbáltam lóbalzsabbal,jó ez rá? Köszönöm, Andrea.

2012. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, köszönöm válaszod!
2012. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!