Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névválasztás? A játszótéren,...

Névválasztás? A játszótéren, a babatornán de csak az utcán is minden második kisfiú: Levente, Bence, esetleg Dávid . A kislányok: Anna és Jázmin esetleg Eszter .

Figyelt kérdés

Az anyukák ennyire fantáziátlanok ? Mire jó tucatnevet adni,pláne tucat vezetéknévhez ?

Semmi identitásuk így a neveknek ,mert a gyerekeket megemlítem hogy Levi .. és körül kell írni másik 5 mondattal hogy melyikre gondolunk.



2012. aug. 27. 13:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/115 A kérdező kommentje:

+

Amellett hogy nem csak atomfizikáról és a III. világháborúról lehet témázgatni, társadalom kutatásilag is érdekes .Szerintem beszűkültnek kell lenni ahhoz hogy ne érdekeljen a körülötted lévő világ,esetleg olvass többet.

2012. aug. 27. 13:59
 12/115 anonim ***** válasza:
49%

Hihetetlen hogy mennyire unatkoznak egyes anyukák! Most komolya, erre is neveled a gyerekeidet? Ilyen butaságokon kiakadni. Jesszus. Én majd ledöbbentem a kérdésen. Szerintem gyors találj valami elfoglaltságot.

Ha Dávid vagy Bence a fiam, akkor az a bajod, de ha Gyulának, vagy Gyurinak nevezném el, akkor az a bajod. Tipikus kössünk bele mindenbe,m majd én megmondom kinek mi a jó tipusú szülő lehetsz.

2012. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/115 krisztina24 ***** válasza:
85%

Szia!


Azén kisfiamat Róbertnek hívják, apukája után neveztük el.

Nem nagyon hallom hogy sokan adnák a Robi nevet gyermeküknek,pedig szerintem tök szép név :)

Tény, hogy vannak olyan nevek,amiket sűrűbben adnak.

2012. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/115 A kérdező kommentje:

Jelzem Én nem akadtam ki . De Te pl igen.

Érdekes kirándulás elé nézünk az biztos.

Egyszerű tényre hívtam fel a figyelmet és érdekelt volna a vélemény,mert lehet erre nem gondoltak az anyukák.

Mindenesetre sértődés és fröcsögés nélkül miért nem megy ez? Te erre neveled a sajátod?

Én másokét is nevelem és mint írtam ez nem rossz vagy csúnya név hanem egy jelenség,és igen arra nevelek hogy nyitott szemmel járjanak a világban ne mint egy csorda csak menjenek a trendek után,mert megvan a hátul ütője.

2012. aug. 27. 14:04
 15/115 A kérdező kommentje:
A Róbert is nagyon szép és indokolatlanul ritka.A becézése is kedves.
2012. aug. 27. 14:05
 16/115 anonim ***** válasza:
43%

Most mivan? Hogy jön ide az atomfizika? :) Szerintem te nem akartál mást mintsem egy jó kis vitát :)

Ha annyira zavar az a sok Tóth Levente az osztálynévsoron akkor menj el a szüleikhez és közöld velük, hogy mivel fantáziátlanul a Levente nevet adták a gyereküknek és ez téged zavar így mostantól te egyeskének ketteskének stb fogod hívni a gyereküket :)

Nyugi lazíts :)

Ja és ha ennyire zavar ez a sok név akkor költözz olyan környékre ahol az iskolákban nem Dávidok és Annák vannak, hanem Ottokárok és Marlonbrandók :)

2012. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/115 anonim ***** válasza:
43%

Magyarul: ha az Anna vagy Bence nevet adom a gyerekemnek akkor megyek, mint a csorda a trendek után?!?!?!

Nem lehet, hogy azért adom ezt a nevet mert ez tetszik???

2012. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/115 krisztina24 ***** válasza:
91%

Köszönjük :)

Szerintem is indokolatlanul ritka, ezért is próbálom kicsit továbbvinni, hátha a fiam a fiának is ezt a nevet adja majd :)

Na jó, nem, de a bölcsibe vagy oviba biztos nem sok névrokonunk lesz :))

2012. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/115 A kérdező kommentje:

Van hátrányos helyzetű csoportom.Szerintem nem szerencsés lenézni másokat mert pl a tucat nevek semmiben nem különbek mint az Eszmeraldák... ott is van egy divat hullám meg itt is ,csak más a közeg.


Nyilván nem érted az összefüggést,nem is feltételeztem.

2012. aug. 27. 14:10
 20/115 anonim ***** válasza:
66%

csak szólok, hogy most dicséred azt aki Róbertnek nevezi el a gyerekét, hogy milyen jó a fantáziája de kb 5 hozzászólással korábban azokat becsmérelted akik ugyan azt a nevet adják a gyereküknek ami az apuka vagy az anyuka neve. Akkor most mi is a bajod?

Szerinted aki Jázminnak nevezi el a gyerekét az nem jár nyitott szemmel a világban? Beszűkült fejjel otthon ül bámulja a tv-t és amikor terhes azt a nevet adja a gyereknek amit a legtöbbször hall?

2012. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!