Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Névválasztás? A játszótéren,...

Névválasztás? A játszótéren, a babatornán de csak az utcán is minden második kisfiú: Levente, Bence, esetleg Dávid . A kislányok: Anna és Jázmin esetleg Eszter .

Figyelt kérdés

Az anyukák ennyire fantáziátlanok ? Mire jó tucatnevet adni,pláne tucat vezetéknévhez ?

Semmi identitásuk így a neveknek ,mert a gyerekeket megemlítem hogy Levi .. és körül kell írni másik 5 mondattal hogy melyikre gondolunk.



2012. aug. 27. 13:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
24%

35-ös vagyok!

Na látod, akkor inkább foglalkozz a lányoddal, ne szörfözz...

2012. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 A kérdező kommentje:

Nyilván nem írom le a gyermekeim nevét mert csak céltáblának használnátok :) vezetéknevet meg pláne nem .

Lehet főni a levetekben ...

2012. aug. 27. 14:51
 43/115 A kérdező kommentje:
Visszaringattam , de mi köze ennek a témához , már nem tudsz mibe belekötni. Sajnos most dolgozom ,így amíg lefut a program még olvasgatok,lehet,szabad esetleg? Szánalmas.
2012. aug. 27. 14:52
 44/115 anonim ***** válasza:
16%
Na pedagógus néni, mondom, hogy a lányoddal foglalkozz, ne szenvedjen már szegény. Még a végén felrobbansz az idegtől! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rajtad kívül senki nem fő a levében :) Én biztos nem és a gyereked neve sem izgat és soha nem venném a bátorságot, hogy egy kisgyereket a neve miatt lesajnáljak, hívják Jázminnak vagy Ludmillának vagy Zsuzsannának vagy Eszternek :)
2012. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
90%

Ha te pedagógus vagy, az a helyzet, hogy már előre aggódom mi lesz a gyerekeimmel az iskolában. Ha ilyen pedagógusok vannak. Ugyanúgy egy rendőrnek és egy orvosnak is példamutatóan kell vislekedni akár egy pedagógusnak munkán kívül.

"főjjetek a levetekben" ilyet mond egy pedagógus ismeretlen embereknek, miközben válaszukat fröcsögésnek tekinti.

Gratulálok! Szomorú világ ez az már biztos.

2012. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
32%
Hú, most aztán sok álmatlan éjszakát okoztál ám, de szerintem nem csak nekem, hanem mindenkinek, aki válaszolt neked és nem értett veled egyet.
2012. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges ,miért is kéne annak lennem ? :) Nevetséges amit csináltok többen, nem bosszantó.Jók az idegeim, az ovisaim szokták ezt csinálni ,normális ember ezt iskolás korra kinövi....
2012. aug. 27. 14:55
 49/115 anonim ***** válasza:
25%
Ki is robban fel az idegtől? :) Te szánalmasozol itt le mindenkit, ami nálam akkor jön csak elő, ha ész érvekkel már nem tudok valakire hatni csak vagdalkozni akarok (persze van amikor valaki tényleg szánalmas, de én itt olyat nem látok...igen még téged sem, bár téged kicsit sajnállak, hogy ideges lettél :D)
2012. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
30%

Ne haragudj kérdező, de neked tanárként nem szabadna, hogy gondot jelentsen, ha esetleg a 30 fős csoportodból 20-at Leventének, Bencének esetleg Dávidnak hívnának. Vagy meghaladná a képességeidet megkülönböztetni őket?

Miből gondolod, hogy hátrányt szenvednek az e nevek viselői? Ha Gézának, Ottónak, Károlynak, Rómeónak hívják, akkor nem kerül nagyobb hátrányba? Hmmm???

2012. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!