Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt idáig a legrosszabb...

Mi volt idáig a legrosszabb ami történt a babátokkal, és ami miatt bűntudatotok volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom még csak 5 hónapos, de már nekem is van listám. Én alapból elég béna vagyok, szóval ahhoz képest nem sok. Én már terhesen kezdtem, 11 hetesen seggre ültem, aztán kb 36 hetesen leestem a lépcsőről. Semmi bajunk nem lett. Amióta megszületett:

-2 hónaposan, gyerekorvosnál a váróban leguggoltam vele a kezemben, hogy kivegyem alulról a táskámat, és seggre ültem, szegény lefejelte a vállamat, előrtte kapott oltást, végre megnyugtattam, erre szegény újból nagyon sírt, szerencsére legalább senki nem volt a váróban

-a legdurvább: 2 hónaposan leesett a pelenkázóról, ami kb 120 cm magas, voltunk vele a Heim Pálba, de nem lett semmi baja, én majdnem szívrohamot kaptam

-vágtam a körmét, kb 3 hónapos lehetett, nem ollóval, csipesszel és levágtam az ujjbegyéből is egy darabot

-tegnap véletlenül a fejéhez dobtam a csörgőjét

A húgom a Heim Pálra azt mondta, hogy ne izguljak, ez csak az első volt, majd megyünk még! :-)

2012. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam most múlt 2 éves.

Pár hónapos korában odacsíptem a nyakán a bőrét a patenttal. :( Ő észre se vette.

1 év körüli volt, mikor egyszer indultunk sétálni sportbabakocsival. A teraszról 2 alacsony lépcsőfok vezet le. Kitoltam a babakocsit a bejárati ajtón, hátrafordultam, hogy bezárjam az ajtót. A babakocsi legurult, a fiam arccal előre esett el a babakocsival együtt. Nem vettem észre, hogy picikét lejt a terasz.:( Ráadásul ezt még 2x megismételtük.:(( Hála az égnek semmi baja nem lett, mert minden eset hideg időben történt, overallban volt.

Egyszer szintén a babakocsiban másfél éves kora körül hátraborult. A boltból jöttünk, a szatyrokat ráakasztottam a tolókarokra, jó nagy túlsúly. Valamiért elengedtem, hogy előremenjek hozzá, közben felborult mindenestül.:( Mégcsak nem is sírt, csupán meglepődött.

Egyszer elborult a biciklivel. A biciklit letámasztottam, de olyan béna a támaszték, hogy nem jól tettem oda és hirtelen átlendült, megtartani nem tudtam és lassított felvételben eldőlt gyerekestül. Akkor is csak meglepődött. Szerencsére sose lett baja.

2012. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos a lányom, és múlthéten leesett a kanapéról valahogy. Csak egy pillanatra fordultam el, és már lent is volt. Annyira megijedtem, hogy remegtem ahogy felkaptam, és talán jobban sírtam mint ő. Szerencsére nem lett semmi baja, de én nagyon megijedtem!
2012. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
11. vagyok. Most este elmentünk anyuhoz. Kimentünk beszélgetni, és a teraszon vannak balkonban a chili paprikák. A kislányunk jött ment, belemerültünk a sztorizásba. Egy pillanatra nem figyeltem a kicsire, addigra leszakított egy paprikát, a fele a szájában volt. Kiszedtem, levörösödött a kicsi meg kapkodta a levegőt, de meglepetésemre nem sírt... Szóval mára is jutott valami...
2012. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Bocsánat az off-ért, de azoktól az anyukáktól, akik kórházba vitték a gyermeküket/babájukat szeretném megkérdezni, hogy hogyan bántak velük a dolgozók? Mármint mennyire keltettek még nagyobb bűntudatot a történtek miatt?
2012. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

enyém 3 éves és bérletünk van az ügyeleten :D

mondjuk általában magában tesz kárt, nagyon kis hebrencs és azt hiszi mindenre képes, ezekből vannak a balesetek, de én is csináltam elég durva bakikat :(

első, 10-11 hónapos korában volt, fürdetni akartam, már levetkőztettem de még nagyon meleg volt a víz, engedtem a hideget, ő meg sírt mert fázott. fel akartam vidítani, kicsit megcsiklandoztam, erre akkorát kacagott, hogy lefejelte a kádat :/ szanaszét szakadt a szája és az ínye, nagyon vérzett :(

kicsit nagyobb volt, hisztizett, ezért be akartam vinni a szobájába, hogy lehiggadjon, pont mikor léptem be a szobába, kivágta magát a kezemből, én meg már lendületbe voltam így kapott egy nagyot az ajtófélfától :( szerencsére nem lett baja, de nagyon megijedtünk :(

ráesett a dohányzóasztalnak az újságtartója a lábára, leesett a körme :(

nagy medencébe nekifutásból ugrott be, egyszer előbb ugrott el és nem a medencébe érkezett hanem a betonra, ráadásul onnan még be is borult a 1,5m mély vízbe :(

magára rántotta a tv-t, az volt a szerencse, hogy könnyű fajta, de így is vagy 15 kiló :(


nekem nagyon rossz tapasztalatom van az ügyelettel. nagyon sokat kellett várni, nagyon bunkók voltak, a kisebbeknél, hogy egyáltalán miért hoztam, a nagyobbaknál meg, hogy miért oda (gyerekügyelet nekünk nagyon messze van ezért felnőtt ügyeletre vittem, gondoltam ha át kell menni majd mentővel átküldenek, de közölték, hogy van autóm, vigyem be én a heim pálba :O)

a legrosszabb az volt mikor az ügyeleten a kisfiamat egy másik kisfiú fellökte és nekiesett a radiátornak akkor kijött egy ápolónő és leordította a fejemet, hogy mi a f..ért nem nevelem meg a büdös kölkömet? :O

2012. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

A combcsonttörött baba anyukája vagyok.

Úgy történt, hogy a nagyobbik gyerekem az etetőszékén tornázott, épp készült leesni, én utána nyúltam, és akkor esett ki a másik kezemből a kicsi.

A kórházban nagyon rendesek voltak. Semmi plusz lelkifurdalás-keltés nem volt, sőt, a két hét után a nővérek el sem fogadták a hálapénzt. A baba is nagyon jól viselte az egyébként elég kellemetlen kezelést.

2012. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
9 hónaposan leesett az ágyról, mert ott hagytam aludni, de nem hallottam, amikor felkelt. PEdig az ajtók nyitva voltak. Ült és játszott a komód alatt, míg én készülődtem. Le akartam venni az egyik parfümöt a tetejéről, de én barom a kupaknál fogtam meg. Az üveg meg ráesett szegény fejére. Szerencsére nem a feje tetejére, hanem a homlokán pattant le, de nagyon sírt szegényem.:( Ebből nem lett baj, de a mai napig nem tudom hogyan tudtam úgy betenni az autósülést az autóba, hogy nem kötöttem be. Szerencsére csak városon belül mentem, nem hosszú távon.
2012. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

11 hónapos a kislányom.

A mai termés: 2x leesett a kanapéról. Ebből 1 fenékre, 1 majdnem arcra sikerült. (Most tanult meg felmászni, de a lejövetellel még akadnak problémák.

2012. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

29 vagyok- folytatom:

Tehát volt ma 2 kanapéról leesés, 1x a szárítót borította magára (imádja lerángatni a ruhákat, talán most leszokik róla), a szobájában a 4 fiókos rattant is sikerült ma magára borítani, és a sütőt is sikerült megtenyerelnie (természetesen épp sütöttem). wc-ből kijövet túl nagy volt a lendületem, érzékeltem, hogy ott a kiscsaj, megállni már nem tudtam előtte, gondoltam átugrom... Nem sikerült. Ennyi a mai termés. :)

2012. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!