Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt idáig a legrosszabb...

Mi volt idáig a legrosszabb ami történt a babátokkal, és ami miatt bűntudatotok volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 14:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Ajj, de érzelgős vagyok, megsajnáltam a gyerekeket és titeket, bőghetném van... :) Utálom az ilyet.

-Nem sokkal születése után (pár hetes volt) egyik este nagyon sokat sírt, nem akart visszaaludni. Magam mellé vettem az ágyban, és elszundítottam. Valamire hirtelen felpattant a szemem, és csak azt láttam, hogy a lányunknak "ki volt meresztve" a szeme, és vörös volt a feje. Felkapta a férjem, a hátára ütött (nem nagyon, csak hogy visszabukjon), és orrán száján jött vissza a tápszer!!!

-1-2 hónappal később ugyanez, csak akkor a kezemben volt és elaludt. Néztem ahogy veszi a levegőt, és egyszer csak nem vett. Felkaptam a gyereket a vállamra, és akkor is orrán-száján jött a tápszer... Nagyon megijedtem. :(

-Cipzároztam a felsőjét, és becsíptem a nyakán a bőrt.

-Tanult mászni le az ágyról, és nem bírtam elkapni. Fejjel esett le...

2012. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában elejtettem, eltörött a combcsontja, két hetet töltött a kórházban felfüggesztett lábbal, két hetet pedig itthon medencegipszben. Na ezt múlja alul valaki. :(
2012. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
2hónaposan én is kiborítottam a kocsiból, feltoltam a teraszra - egy lépcsöfokot és elfordultam, hogy csitítsam a kutyát és a kocsi legurult a lépcsöfokon és a kicsi kigurult , szerencsére oldalra a kupolába, nem sírt csak felébredt az alvásból :) nyár volt, egy vékony pólyában volt, nyugi! semmi baja nem történt a babádnak, jó anya vagy!!! bárkivel elöfordul!
2012. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Utolsó, szegényke, de hogyan ejtetted le? Megbotlottál? Nekem apósom ejtette le a pici lányomat amikor 6 hónapos volt, ahogy vitte befelé a babahordozóban, elesett egy fa gyökerében :-( hálisten nem lett baja a kicsinek.


Kérdező, nyugodj meg, tudom nehéz és az ember magát hibáztatja de legalább legközelebb jobban figyel, ez jó tanulópénz volt. A kicsikre sokszor vigyáz az őrangyaluk. Nekem nagyon hasonló sztorim van. A fél éves kislányomat toltam babakocsiban, mózesben. Szerencsére tél volt, tehát overall volt rajta. Egyszer csak ahogy lefelé gurultunk a lejtőn, a mózes része a babakocsinak lecsúszott a vázról,és fejjel lefelé pördült, leesett a betonra! Földbe gyökerezett a lábam, anyós is ott volt szerencsére és felkapta a babát mert én mozdulni se bírtam a sokktól! Elvittük a kórházba mert tényleg magasról esett , de szerencsére nem lett baja. Borzalmas volt mindenesetre.

2012. okt. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Kedves Anyukák!

Látom nem vagyok egyedül a sztorimmal ami persze nem jó, hiszen kívánom bár ne kellett volna egyikünknek sem átélni amit elmeséltetek, de valahol kicsit nyugodtabb vagyok - persze megbocsátani nem tudok magamnak - hogy nem én vagyok az egyedüli akivel megesett ilyen "szörnyűség".

2012. okt. 17. 15:12
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Jajj szegény! Az a lényeg, hogy nyugodj meg, mindenkivel történnek szerencsétlen balesetek. Íme az én "gyűjteményem" 2 év alatt 2 gyerekkel: kislányom 2 éves, kisfiam 7,5 hós.

- kislányom 3 hetes koráig éhezett, mert kimosták az agyam a szoptatással kapcsolatban a kórházban, és annyira akartam, hogy az utolsó percig bíztam a sikerben. Nem történt meg a csoda. A lelkem mélyén máig úgy gondolom, hogy ezért rossz evő a mai napig :(.

- kb fél évesen lebukfencezett a kanapéról. Ezt ugyanígy ugyanennyi idősen a kisfiam is eljátszotta. Pedig ott már azt hittem rutinos vagyok, és eltorlaszoltam nagy plüsskutyával meg párnával. Átmászott rajtuk és puff.

- 1 évesen a kislányom rátenyerelt a forró kályhára, míg én hivatalos ügyben telefonáltam... ami igazából várhatott volna. Nagyon fájtak szegénykének a hólyagok a kis kezén :(.

- szintén a kicsi lány, kiborult a fürdőkádból arccal a kőre... mert nekem kényelmesebb volt pár méterrel odébb nagy pocakkal (öcsivel). Vérzett a szája, ahogy kiharapta, és letört egy csücsök a fogából.

- 30. héten a kisfiúval estem egy hatalmasat, mert azt hittem a székre ülök, és nem mellé... Nem kívánom senkinek azt, amíg meg nem vizsgáltak és megnyugodhattam, hogy semmi baja nem történt.

- Most nyáron vittük a kicsiket, és a fiúcska feküdt a babakocsiban, a kislány ült, és nem volt bekötve (azóta sem értem, hogy felejthettem el...) és leborult. A járomcsontját horzsolta le nagyon, de nagyobb baj nem lett.

- a legszörnyűbb: valahogy nem sikerült elég jól lereszelnem az almát, félrenyelte a kislány. Már nem vett levegőt, és kékült az arca, amikor valahogy a szomszédokkal együtt sikerült kiütögetni, rázogatni belőle. Ott én is csak leültem és sírtam meg még órák múlva is remegett a kezem.


Tesóm, aki szakképzett egészségügyi dolgozó:

- az utazóágyat rácsukta a kislány kezére, hólyagos lett, eltört a körme.

- elfelejtette bekötni az etetőszékbe, leesett jó magasról.

2012. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
16. vagyok. Nálunk egy egész sereg őrangyal van szolgálatban, én ebben teljesen biztos vagyok... A legnagyobb igyekezet mellett is képes vagyok nagyon béna lenni :(.
2012. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
14%
büntudatom van hogy 4 hónapig tudtam csak szoptatni :(:(:(
2012. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
56%
illetve leesett a kanapé kartámlájáról és korházba vittük szerencsére semmi komolyabb baja nem lettde 3 napig alig aludtam.
2012. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Aki leejtette a babót, és a combcsontja eltört, nagyon sajnálom, ez tényleg borzasztó lehetett.

Egy anyuka írta itt néhány hónapja, hogy másfél évesét egy pillanatra hagyta a kádban egyedül, aki megnyitotta a forró vizet. Heteket volt kórházban, annyira megégett szegény.

Én nagyon nagy butaságot csináltam. És én okoztam. 5 hónapos volt a fiam, nem akart elaludni, mindenhogy sírt, a kedvenc dalát beraktam a youtube-on laptopon. Akkor nem sírt a kiságyában, ezért elindítottam újra, és a kiságy tetején az egyik sarokra raktam a laptopot, hogy hallja, mert rossz volt a hangszórója. Ráesett a laptop a fejére. Sosem fogom megbocsájtani magamnak, hogy ennyire buta voltam. Nem lett egyébként baja.

2012. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!