Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjam meg az anyámnak, hogy...

Mondjam meg az anyámnak, hogy ne látogassa a picit? Ez megoldás lenne?

Figyelt kérdés

6 hetes a kislányom és az anyámtól rosszul vagyok.

Beleköt olyan dolgokba,amikhez semmi köze nincsen.Pl. az első hetekbe az volt a baja,hogy miért tápszert kap a babánk,ha gyakran tennék mellre a babát,lenne tejem,stb.Baja volt azzal,hogy csak alváshoz adtam rugdalózót a picire,amúgy normális ruhákba járt,folyton át akarta öltöztetni.Abba is beleszólt,hogy miért veszek a babánknak drága ruhákat,amikor semmi szüksége nincs rá.Azért is cseszegetett,mert nem ülünk itthon,hanem eljárkálok a lányommal mindenhova,találkozunk a barátnőimmel és a szintén kisbabás ismerősökkel.Ráadásul folyton jönni akar hozzánk és ha nem vagyunk itthon,hív,hogy hol vagyunk és hogy miért mentünk el,a kicsinek otthon van a helye,stb.

Már megőrjít.Ma azon veszett össze velem,hogy miért hívok a lányomhoz bébiszittert,miért nem bízom rá.

Nem bírom tovább,elegem van a tanácsaiból és abból,hogy próbál minden döntésemet felülbírálni.


Olyanokba szól bele,amikhez semmi köze nincsen és már elmondtam,hogy nem érdekel,amit mond.Akkor megsértődött,de pár nap múlva kezdte elölről...


2013. febr. 12. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
85%
ezek szerint, ma is úgy kell lefeküdnöm, hogy nem tudom meg miért kellett a bébiszitter :(
2013. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
64%

Én is mindig visszanézek, hátha kiderül, de ez már nem fog...


"ti teljesen máshogy gondolkoztok a gyereknevelésről,mint én és esetleg a barátnőim"

- miféle gyereknevelést emlegetsz? a gyerekedet 6 hetesen már egy idegen "neveli"

Gratulálok, nagyon ügyes anyuka vagy, csak így tovább a barátnőiddel együtt, Anyukádra ne hallgass, majd fogja őt keresni a lányod, ha már elég idős lesz.


25/L (4 éves és 1 éves gyerekkel - bébiszitter nélkül)

2013. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

Én is néha ránézek a kérdésre :) Néha belegondolok, hogy a kérdező esetleg tanácsokat is osztogat itt :)

Én is bébiszitter nélkül és külföldön.

2013. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Egyebkent en megneznem magamnak ezt a nagyit is, meg mielott szentte avatjuk itt. ...egyreszt valami olyasmit emlitett a kerdezo, hogy evekig nem is volt kacsolatuk, a masik meg az, ogy lyen jo anyai osztonokkel rendelkezo remek leanyt sikerult nevelni.....ez elgondolkodtato, nem?
2013. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!