Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek felelőtlen az az...

Szerintetek felelőtlen az az anya, aki a fél éves gyerekének csokit ad?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten és egy nyílvános blogra bukkantam,először még tetszett is,aztán megláttam a képet,hogy a fél éves gyereknek csokis a szája és mellette valaki tartja a kindertojást,amiből le van törve egy darab. Kicsit meghökkentem,velem van a gond?
2013. ápr. 5. 21:26
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
44%
Nem adtam akkor csokit a gyerekemnek,de nem azért,mert a trend azt diktálta egyszerűen nem akartam még,mert úgy gondoltam korai,ettől függetlenül nem ítélem el aki ad,itt mindenki nagyon tudja a tuti,hogy felelőtlen,meg rossz anya,csak mert valamit hamarabb ad,hát képzeljétek nincs igazatok egyátalán komolyan sok hormontúltengéses tyúkanyó legnagyobb szórakozása más életébe beleszólni és ítélkezni
2013. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adtam fél évesen neki ilyesmit. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy felelőtlenség. Lehet, hogy húsvét alkalmából kapott a gyerkőc egy kindertojást, és elmajszolta. Ha egyedi alkalom volt, miért ne. Amúgy meg senki nem tökéletes szülő, jobb lenne tudomásul venni, hogy mindenkinek vannak hülyeségei.
2013. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
32%

27, 28 és 30-as. Igen most azt mondják hogy ez nem jó meg jujj.... de a gluténra is azt mondták hogy 1 éves kor után ajánlott és lám.... valamiét mégiscsak megváltoztatták.

Én sem adtam ennyi idősen csokit, viszont a hozzátáplálást igenis már 4 hósan elkezdtem úgy ahogy én jónak láttam. Én is mondhatnám ezek szerint hogy jujjj de felelőtlenek vagytok, mert én teljesen máshogy látom a hozzátáplálást jónak mint ti, de én nem mondom mert én tudok viselkedni. Sőőőőt én nem is gondolok ilyet, tudom hogy mindenki a legjobbat akarja a babájának, még az is aki megkóstoltatja a csokit. Nyilván nem folyamatosan kapja, csak egyszer megnyalatta a picivel hogy mit szól hozzá. Ettől még nem lesz csokifüggő és semmi baja nem lesz. Mindenki törődjön a saját dolgával és gyerekével légyszi, ne fröcsögjetek már itt feelőtlenségről!

Felelőtlen az aki nem tud tápszert venni a gyerekének és éhezik a pici, vagy nincs fűtés a lakásban és fázik stb. Azért van különbség ám!

2013. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
67%

33-as, serinte azt mondtam, csinálja mindenki ahogy akarja.


NEM ÉRDEKEL MÁS GYEREKE. (Egyébként a hozzátáplálás alapjai évek óta ugaynazok, a WHO ajánlásai alapján, de ez egészen már kérdés)


Üdv- húzd le ezt is, attól biztos több leszel ;)

2013. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező! Nekem a stílussal van a gondom meg a rosszindulattal! Miért kell támadni, meg lenézni embereket, csak azért mert unatkozol? Igenis nekem is jogomban áll megnyitni az ilyen kérdéseket és válaszolni rá, csak én ezt meg tudom úgy is tenni hogy nem vagyok unatkozó rosszindulatú gonosz banya másokkal, csak azért met máshogy látom jónak a hozzátáplálást.

Senki nem akar rosszat a gyerkének hidd csak el. Azért mert megnyalatta a csokit, nem felelőtlen..... Leírtam az előző válaszban hol kezdődik a felelőtlenség.

2013. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

34-es ha nem érdekel téged más gyereke akkor nem is értem az egészet, miért kell más anyukákat bántani.

Egyébként engem pedig a who nem érdekel. A glutént is ők mondták, lehet hogy 1-2 év alatt semmit nem változott, de azért a gluténes dolog elég durva volt!

2013. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem miért fáj neked a pontozás ennyire. Szeretnéd hogy felpontozzalak? Jobban érzed majd magad ;) Csak 1 szavadba kerül :D
2013. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Hát elolvastam a válaszokat, meg ahogy pontozzátok le és föl egymást és ezen összevesztek,komolyan mondom,mint a gyerekek....
2013. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
87%

Én nem bántotta senkit, nem értem miért vetted annak. Azt mondtam "én nem adnék, de ai nem érti mért nem jó, az úgyis fog adni, és nem érdekel, cisnálja"


ebben cseszettül semmi bántó nincs. csak mindenki szenved, hogy kell neki a magyarázat, hogy mit árt egy nyalás, adtam magyarázatot. nem mondtam hogy felelőtlen vagy rossz anya, aki ad. szóval nem tudom miért szívod fel magad. ennél jobban nem tuom már elmondani. nincs jobb dolgod?! komolyan. ha valaki tanácsot kér, kérdez, véleményre kíváncsi akkor elmondom a véleményem, miért ne tenném. azért van az oldal, hogy több nézőpontot megismerhessen mindenki.


?ég egy a WHO- ról, mondom az alapjai nem változtak, 10 éve javasolják pl a 6 hónapos korig tartó kizárólagos szoptatást- természetesen egész más ha nincs teje az embernek... Az ételek bevezetésével pedig nyilván azrt variálnak minimálisan- bár pl a gluténre 5 éve ugaynazt mondják- mivel a folyamatos kutatásaik újabb eredményekre vezetnek. No, de mindegy.)


Pontozd le ezt is nyugodtan, jó hobbi a piros kezecske nyomkodása, meg a vitatkozás (ez utóbbit én is szeretem) :P

2013. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

ui: egyébként letojom, hogy lepontozol, attól nem fogom azt gondolni, hogy sz@r amit csinálok. És akinek van esze, az nem százalékok alapján ítél. Csak gondoltam, neked jó hobbi egnyomkodni :) :)

Én nem ontozok, csak nagyon ritkán...

2013. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!