Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek felelőtlen az az...

Szerintetek felelőtlen az az anya, aki a fél éves gyerekének csokit ad?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten és egy nyílvános blogra bukkantam,először még tetszett is,aztán megláttam a képet,hogy a fél éves gyereknek csokis a szája és mellette valaki tartja a kindertojást,amiből le van törve egy darab. Kicsit meghökkentem,velem van a gond?
2013. ápr. 5. 21:26
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Tessék felpontoztalak hogy jobban érezd magad. :)

Egyébként abban tényleg igazad van hogy te pont nem bántottad, bocs, én néztem be a dolgot. Azért vehettelek be a válaszba mert felhoztad a hozzátáplálás kezdetét, ami ugye 6 hónapos kor lenne az ajánlás szerint, én pedig ezt máshogy látom jónak.

2013. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
69%

mint az óvodában. :)


Sosem jutott volna eszembe, hogy már a hozzátáplálás elején akár csak egy nyalás csokit adjak a gyerekeimnek (3 van). Én félig ösztönből, félig könyvből tápláltam hozzá.Az édességek ellen pedig minden idegem tiltakozik.

79%- os válaszoló szrintem nem írt semmi bántót.


Egyébként nem értem mire jó ez az egész. Miért kell egymásnak esni?? Csinálja mindenki ahogy akarja, és pont. Úgysincs egységes gondolat az egészben.


De hát, ebben a témában mindig ez van. "ha van rajta sapka azért, ha nincs akkor azért" nem?? :)

2013. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
igen, benéztem de ezt már leírtam. tényleg nem írt bántót. Azért tettem bele abba a válaszomba mert a hozzátáplálást említette.
2013. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Engem az nagyon tud bántani ha valakinek ilyen ocsmány módon nekitapadtok, igen nagyon fel tudom magam húzni ilyen dolgokon sajnos. Ez a mindenért egyből felelőtlenezés nagyon ki tud akasztani. Szerintem senki nem akar rosszat a gyerekének.

Komolyan miért kell egymást bántani? Én sem adtam csokit az ennyi idős gyereknek, de attól még nme kezdek el károgni ha valaki másképp csinálja... nem kötekedni akarok, csak az ilyen nagyon fel tud húzni.

2013. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
27%

Nem olvastam végig a kommenteket.

Szóval szerintem egyáltalán nem nevezhető felelőtlennek. Ez nagyon túlzás jelző.

Az én kislányom is nyalt már csokit olyan 6-7 hónapos kora körül mert pont jött a mikulás :D Sajnos én egészségügyi problémák miatt nem szoptathattam így első perctől fogva tápszert ivott a kislányom. Aztán 3 hónaposan almalevet kellett vele itatnom , 4 hónaposan pici pépeset és 5 hónaposan már javában ette a pépeket. Ma már tudom, hogy ahány ház annyi szokás. Mifelénk ez a gyerekorvosi javaslat. Ezzel nem is akarok vitatkozni mert tudom hogy mindenkinek mást mondanak. Én inkább hallgattam egy diplomás tanult orvosra mint a lázadozó anyukákra akiknek közük nincs az egészségügyhöz. A lényeg, hogy mi onnantól kezdve 1 éves koráig üveges bébiételt ettünk ami 8 hónapos korától már darabos volt. Csokit még is nyalt ahogyan írtam. Most húsvétkor is evett egy fél kindertojást. Van neki szépen fogkeféje-fogkréme... és egész újszülőtt kora óta odafigyeltünk a fogápolásra is (nedves géz lappal áttoroltük, majd szilikonos fogkefe, majd babafogkefe fogkrémmel) . Szóval ha eszik édességet utána fogmosás. Egyébként sem eszik olyan mennyiséget.

2013. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Én sem adnék csokit, még 2 évesen sem, de nem is kezdenék el ítélkezni és felelőtlennek titulálni valakit mert valamit másképp csinál mint én (nem jobban, nem rosszabbul, MÁSKÉNT). És ezt építő jelleggel mondom, mert elszomorít, hogy sokan úgy csinálnak, mintha a saját portájukon nem lenne mit söprögetni. Például biztos vagyok benne hogy van olyan ember akinek a szemszögéből Te is felelőtlen vagy valamiért, pedig Te arról a dologról szentül meg vagy győződve hogy nem az, viszont egy szigorúbb látásmód már annak tekinti...
2013. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!