Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért a szoptatós anyukák...

Miért a szoptatós anyukák érezzék magukat rosszul, ha nyilvános helyen kell megoldaniuk a szoptatást?

Figyelt kérdés

Annyi megalázó mondatot hallottam már ezzel kapcsolatban.


Pedig az a baba pusztán ugyanúgy eszik, csak ő még nem tud máshogy.


Ha belegondolunk, sokan esznek utcán, sőt étterembe kifejezetten azért megyünk, vagy épp fagyit nyalunk, üdítőt iszunk, pattogatott kukoricával táplálkozunk a moziban stb. - gyerekek, felnőttek egyaránt :)


(Persze kulturált formában gondolom a babaetetést is.)


2014. jún. 4. 23:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

27es vagyok.

Ha eleve elvonulos,diszkret szoptatasra gondoltal,azzal mi lenne abaj,kit szolnanak meg ezert? En is szoptattam az Egri varnal,leultem egy padra messzire,hattal,ott ahol senki nem jart. Ez diszkret. Es nem butasag a kaka,szex,stb,mert felnott emberekre ertettem,minthogy csak felnott ember tud szoptatni. Ha egy kisgyerek pisil a fa toveben,nem a foteren a szoborra,azzal sincs gond,ez termeszetes. Az is hogy szopik ha ehes,ha kell a parkban,varoshazan....de nem a varos szeme lattara teszem ki a mellem.

2014. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
73%

"Ne haragudj, de ez nagy butaság. Egy csecsemőről beszélünk, nem felnőttről."


Ez hülyeség. Egy felnőtt nő MELLÉRŐL van szó. Nem arról, hogy cumisüvegből eszik egy csecsemő.

2014. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
32-es válaszoló: ilyen esetben nem a nő melléről, hanem egy csecsemő táplálásáról van szó...
2014. jún. 13. 15:36
 34/45 anonim ***** válasza:
66%
Ha a csecsemo taplalasa egy no mellebol tortenik,akkor a no mellerol is szo van.
2014. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Kicsit fanatikus vagy :)


Egy apró ösztönlény áll a középpontban, aki a világ legtermészetesebb dolgát végzi egy erre alakuló eszközből.

2014. jún. 19. 22:38
 36/45 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező attól még senki sem szeretné egy másik nő mellét bámulni,mert az éppen szoptat,ezért vonuljon el,használjon kendőt és meg van oldva.
2014. jún. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló - eddig is erről volt szó.
2014. jún. 29. 20:53
 38/45 anonim ***** válasza:
56%
Igen erről,de te erősködtél,hogy a baba etetéséről van szó miért ne ehetne a baba,pedig fontos hogy itt a nő melléről is szó van
2014. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
43%
Én a számát sem tudom, hogy hányszor szoptattam nyílvánosan. Évente kb. 5-6 alkalommal repülünk. Ott nem lehet elôre tervezni meg lefejt tejet vinni. Ráadásul az én fiam soha nem fogadta el tôlem az üveget. Mai napig szopzik a repülôn és így végig is alussza az utat. Mindenki jól jár. :) Nem szoktam mutogatni a melleimet, de nyílván látszik belôle valamennyi. Lehet azonban, hogy egy szombat esti buliban több mellet láthatunk. :) Egyébként a mell, mint szexuális tárgy nem minden kultúrában van jelen. Ezen érdemes elgondolkodni. Természetesen, figyelembe veszem, hogy európai kultúrában élek, így nem megyek végig fedetlen mellekkel az utcán, mert tudom, hogy ez nálunk csak a férfiak privilégiuma.
2014. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

8.22-es, elbeszélsz mellettem. Persze, hogy "erősködöm", mert nekem az a normális, hogyha valaki diszkréten szoptat, ott normális esetben nem a mell áll a középpontban, hanem semmi más, mint annak a babának az etetése, aki kicsi éhes ösztönylény. És nem tudom, hogy jut ilyenkor valakinek az eszébe, hogy mell, mell, mell.


Utolsó Válaszoló szerintem nagyon korrektül megfogalmazta!

2014. júl. 9. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!