Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akiknek a babaja...

Anyukak akiknek a babaja hajnali 4 5 körül fent van es nem hajlando visszaaludni, mit csinaltok vele reggelig jatszotok vele apuka meg nyugodtan alszik addig, titeket ez nem idegesit?

Figyelt kérdés
ok.hogy ö dolgozik,de nekem SOHA nincs egy olyan napom 9 honapja,amikor mondjuk 7ig aludhatnek,es egyszerüen nem birom tovabb a faradtsagtol, ezt en igy nem tartom igazsagosnak.Egyszer nem ajanlana fel hogy hajnalban hetvegen jatszik vele,hanem alszik,en meg csukott szemmel fel öttöl 9ig jatszok vele MINDEN NAP amig visszaalszik.Esely nincs a babamat visszaaltatni se velem az agyban, se ringatva sehogy nem akar nem almos mar.....
2014. okt. 25. 07:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Hány hónapos? Hanykor fekszik le?
2014. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
fel 8 kor fekszik le de akkor mar nagyon faradt.7 hos
2014. okt. 25. 08:57
 13/61 anonim ***** válasza:
Ertem, tehát az nem járható út hogy csak 9 korul aludjon el?
2014. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
ah biztos hogy nem....deltöl fel kettöig alszik össz vissz egesz nap ...mar este 6tol nyüglödik esely nincs ra ha nem rakom le dörzsöli a szemet es hisztizik...
2014. okt. 25. 09:07
 15/61 anonim ***** válasza:

Remélem nálatok hamarabb rendeződik, de nálunk ez már 18 hónapja tart...

Próbáltuk korábban fürdetni-fektetni; próbáltuk később; vacsorára többet, kevesebbet, táplálóbbat, könnyebbet adni; kifárasztani nappal; kevesebbet aludni hagyni napközben; homeopátiás szereket stb. Semmi sem használt. Őt sem lehet semmilyen módon hajnalban visszaaltatni. Most 21 óra körül fekszik és 1/2 5 környékén ébred éberen. Ritka, amikor ezt egyhuzamban végigalussza, 1x, 2x, 3x ... ébred éjjel. Többen mondták, hogy egyszerűen ilyen típus, kevés az alvásigénye, de ez később változik. Remélem.

2014. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso!Igen ilyen tipus tudom....sajnos.....sokan mondjak hogy hagyjam sirni ha nem ehes nem kakis ....akkor ugysincs semmi baja majd abbahagyja ...de akkor nem tud se a ferjem se en aludni....akkor meg minek hagyjam sirni?
2014. okt. 25. 09:19
 17/61 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem fekszel vele akkor te is le délbe?? Én ha rosszul aludtunk akkor mindig lefeküdtem akkor mikor elaludt, ha nem is teljesen aludtam de legalább pihentem. Vagy épp sok játékkal magam mellé ültetem ő játszik én kicsit fekszem mellette ha nagyon fáradt vagyok.
2014. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
KERTED mar a ferjedet, hogy keljen fel o? Szoba hoztad neki valaha?
2014. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
A sírni hagyás nem minden babánál működik. Nálunk sem működött sosem. Szó szerint hányásig üvölt, annyira bepörgeti magát. Ennek semmi értelme. Már kezdünk hozzászokni a kialvatlansághoz, annak reményében, hogy hamarosan változik az alvási szokása. Addig is "túlélésre" játszunk :-))
2014. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
igen.azt mondta nem bir.katonasagnal se tudott felkelni pedig ott kötelezö lett volna......amugy a delben alvasrol....hat nem tudom le merjem e irni...a babam csak ugy alszik hogy babakocsiban ringatom tudom erre en szoktattam ra es en vagyok a hibas.....de annyit orditott regen hogy nem bantam legalabb igy mindig el tudott aludni es kint a szabadban .....ezert most is tologatom alvas közben -különben ha nem tologatom akkor felkel es sir....
2014. okt. 25. 10:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!