Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akiknek a babaja...

Anyukak akiknek a babaja hajnali 4 5 körül fent van es nem hajlando visszaaludni, mit csinaltok vele reggelig jatszotok vele apuka meg nyugodtan alszik addig, titeket ez nem idegesit?

Figyelt kérdés
ok.hogy ö dolgozik,de nekem SOHA nincs egy olyan napom 9 honapja,amikor mondjuk 7ig aludhatnek,es egyszerüen nem birom tovabb a faradtsagtol, ezt en igy nem tartom igazsagosnak.Egyszer nem ajanlana fel hogy hajnalban hetvegen jatszik vele,hanem alszik,en meg csukott szemmel fel öttöl 9ig jatszok vele MINDEN NAP amig visszaalszik.Esely nincs a babamat visszaaltatni se velem az agyban, se ringatva sehogy nem akar nem almos mar.....
2014. okt. 25. 07:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Fel tud kelni, ha fel akar! Ennyi.
2014. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:

Hat nem irigyellek. Mast nem tudok irni en sem, mint hogy tenyleg meg kene probalni az esti alvast kesobbre tolni. Ha kicsit a delit is megprobalnad, akkor talan tovabb birna este. A ferjeddel pedig tenyleg probalj meg beszelni, mondd el, hogy fogytan van az energiad, es a gyereknek sem jo, ha faradt es nyugos, ideges az anyukaja. Bar nem ismerem a ferjed, nem tudom erdekli-e. Az en babam is csak a babakocsiban alszik nappal, csak en ha elalszik akkor nem tologatom tovabb. Es o is felkel hajnalban, nyekereg, de aztan visszaalszik.

Kivanok neked sok erot, kitartast! Elobb-utobb ugyis aludni fog, bar tudom, ez most teged nem vigasztal. Minden jot!

2014. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Túl sok ötletem nincs, de az jutott eszembe, hogy pl. fiam, ha túlfárad, sosem alszik annyit, mint ha időben lefektetem. Extrémnek hangzik, de ha tényleg nyűgös már este, esetleg egy próbát megér előbb fektetni, hátha tovább alszik.

Férjem szerencsére együttműködő, ha ez lenne a helyzet, lehet, hogy én is mellé tenném a gyereket...

2014. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
Egyébként én is arra gondoltam, hogy korábban kellene lefektetned, amikor már elkezd nyűgösködni, mert ha nagyon fáradt a baba, akkor nehezebben alszik el és nyugtalanabbul is alszik. Egy próbát megér. Amikor már látod, hogy dörzsöli a kis szemét, fáradt, akkor fektesd le. Ha nem jön be, akkor sajnos nem sok mindent tudsz tenni, minthogy reménykedsz, hogy ezen is túl lesztek egyszer. Nekem is volt ilyen, hogy férjem nem kelt fel és én már nagyon fáradt voltam. Elmondtam neki, hogy ez engem bánt, mert egyszer én is pihennék már tovább és másnap felkelt hozzá, rám zárták az ajtót és játszott vele, amíg fel nem keltem. :)
2014. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
hat este ahogy elkezdi dörzsölni a szemet es nyüglödik azonnal elviszem aludni...de ez se jön be:)mert egyszeüen nem hajlando elaludni es sikit.....van ugy hogy apa azon röhög hogy mondom neki hogy elviszem aludni majd 5 perc mulva jövünk vissza mert nem hajlando meg elaludni en meg nem hallgatom a sikitasat....ugyhogy van ugy hogy masodik harmadik probalkozasra nagy nehezen elalszik.....ugyhogy elöbb nem tudom sajnos elaltatni...irtad kedves valaszolo hogy a te babad is megebred hajnalban nyügösködik de visszaalszik....hanykor kel olyankor fel es hogy altatod vissza?meddig alszik vissza mikor kel fel vegleg?
2014. okt. 25. 13:08
 26/61 A kérdező kommentje:
Egyebkent köszönöm mindenkinek a kedves valaszokat!Jolesik hogy probaltok segiteni:)!
2014. okt. 25. 13:09
 27/61 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Leirod mit csináltok nap közben?hogy telik egy napotok?mozgasfejlodesben hogy áll a gyerkőc?
2014. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
60%
Ne mond a párodnak h jó lenne ha felkelne hanem keltsd fel! Add át a gyereket és te menj másik helységbe, zárkózz be a fürdőbe h kicsit igenis neki kelljen foglalkozni vele! Nem magadnak szülted hanem kettőtöknek! Hétvégén azért felkelhetne!
2014. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Reggel 4-5kor kel szopizik akkor probalom visszaaltatni sikertelenül majd belenyugszok a sorsomba:( kiviszem a jatszoszönyegre es meset nezünk meg jatszunk.Fel 9 körül elalmosodik es visszaalszik pont fel orara(addig altalaban lezuhanyzok)utana tizoraira probalkozok a gyümölccsel(nem szereti meg annyira most ismerkedik az izekkel)banan vagy alma.Majd elmegyünk a boltba(gyülöli az autot,csak aludni szeret benne,de ha nem almos ,vegig orditja az utat)Utana ebed fözelek de szopi lesz belöle mert azt se szereti meg csak par kanallal .Utana alvas,es ha szorgalmasan tologatom,akkor fel 1-töl fel 3.ig is alszik.Es ez nagyon fontos,mert ha ket orat alszik,utana nem nyügös jokedvü.Delutan jatek vagy kismotorozas a szabadban,uzsonna szopi fel ötkor ,majd fel 7kor fürdes es tejpep.Utana masodik harmadik probalkozasra persze szopi utan(az a lenyeg!:))elalszik.Ejjel 3szor kel enni cumit vizet nem fogad el csak cicit,különben meg addig ordit amig apa is felkel.Mozgasfejlödes:most akar felallni a butor szelebe megkapaszkodik es mar fel is allt.Ül es maszik mar regota.Negykezlab allva szopik addig is gyakorol....:)Ugyhogy nagyon benne vagyunk a mozgasfejlödesben ja es jön a foga is epphogy feher...ugyhogy nekünk most minden van egyszerre....:(:(
2014. okt. 25. 13:36
 30/61 A kérdező kommentje:
Nem szivesen hagyom ugy ra a gyereket hogy alszik es eröszakkal odarakom hozza .....amig ö komasan nezeget addig a gyerek odamaszik a viragkaspohoz es megeszi a leveleket.....
2014. okt. 25. 13:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!