Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, ha hagyom...

Rossz anya vagyok, ha hagyom a 8 hetes babámat sírva elaludni az ágyában?

Figyelt kérdés
10 percnél tovább nem hagyom sírva az ágyban, ha nem alszik el, de van amikor már olyan álmos, hogy attól nem tud aludni és ilyenkor csak ez marad. Ettől rossz anya vagyok? (20 vagyok és első babám)
2014. nov. 3. 20:49
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Igen 33, rajtad pörgök és kiforgatom a szavaidat. Hogy miért? Mert valamivel el kell ütni az időt, amíg a gyerekeim sírnak. Így jó? :)

Komolyra fordítva a szót, én nem kiforgatásnak szántam, nem tudom miért vetted annak. Csak a kérdezőnek amúgy is rossz hallgatni, hogy sír a babája, nem tud vele mit csinálni, idejön tanácsért, és néhányan amilyen stílusban válaszoltok neki... Érdekes... Azt meg, hogy leírta, hogy 20 éves, én nem provokációnak vettem, hanem annak, hogy tapasztalatlan.

2014. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

Én 32 évesen szültem az elsőt, de a koromtól függetlenül tapasztalatlannak számítottam, hisz akkor szültem az elsőt. :) Ez nem kor kérdése.

Na de már azt hiszem, hogy ezt a témát oda vissza kiveséztük.

2014. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!